Logo

Gadżety reklamowe

DreamPen wprowadził na rynek nową linię produktów dla swojej marki Invame

Innowacyjne dyfuzory zapachowe, które zapewniają użytkownikom relaksujące i kojące doznania zapachowe.

Dyfuzory można zadrukować na całej powierzchni, dzięki czemu będą wyróżniającym się prezentem na każdą okazję.

Branding za pomocą logo to świetny sposób na personalizację i oznakowanie produktu. Dzięki możliwości nadruku logo na butelce z dyfuzorem aromatu możesz w pełni wykorzystać potencjał marketingowy i zwiększyć świadomość marki.

– Poznaj naszą nową kolekcję oryginalnych perfum INVAME, idealną do każdego pomieszczenia, okazji i nastroju. Pomyśleliśmy o każdym najdrobniejszym szczególe, aby pomóc Ci stworzyć elegancko pachnące sanktuarium – mówi Mariola Libera, właściciel INVAME.

– Dzięki odpowiedniemu połączeniu wysokiej jakości surowców i olejków z naturalnymi składnikami, nasze zapachy do pomieszczeń gwarantują wyjątkowe, długotrwałe doznania zapachowe. Dyfuzory marki INVAME – odpowiednie do każdego pomieszczenia, nawet najbardziej wymagającego – dodaje.

Invame proponuje 3 różne pojemności butelek 160 ml, 130 ml, 90 ml.

Kwadratowe dyfuzory PREMIUM SQUARE – INVAME o pojemności 160 ml to wyjątkowy i dekoracyjny dyfuzor.  Rzeźbione zakrętki naszego projektu wykonane są z drewna jesionowego, co nadaje butelkom dekoracyjnego charakteru. Butelka sześcienna, ręcznie malowana na opalizujący kolor, z zakrętką drewnianą lub aluminiową do wyboru.

INVAME

Butelka SLIM 130 ml  wyróżnia się  wyjątkowym designem. Przezroczyste szklane opakowanie dyfuzora SLIM z delikatnym efektem ombre w odcieniu brązu doskonale wpisuje się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrze. Nasz designerski dyfuzor SLIM oferujemy w różnych kombinacjach: z jesionowym dekoracyjnym  lub z aluminiowym korkiem. Ten prostokątny dyfuzor jest również dostępny z podstawą z drewna jesionowego.

INVAME

Kwadratowa butelka SQUARE 90 ml z jest kompaktowa i poręczna.  Dekoracyjne i rzeźbiona zakrętka naszego projektu wykonane są z drewna jesionowego, co nadaje butelkom dekoracyjnego charakteru. Butelka sześcienna z grubego szkła w opalizującym kolorze. Ręcznie malowany z zakrętką drewnianą lub aluminiową.

INVAME

Pełna gama zapachów KLIKNIJ.

Razem z INVAME można także stworzyć swój własny zapach.


Więcej materiałów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.

TAGS