Logo

Wielki Format

Case study: KrosArt ponownie z Color Laboratory

Agencja Reklamowa KrosArt działa na rynku już od dekady. W ich portfolio produktowym znaleźć można szeroki zakres reklam wielkoformatowych, świetlnych, tablic informacyjnych oraz oznakowań budynków. Od wielu lat współpracują z firmą Color Laboratory, od której w ostatnim czasie nabyli kolejną już maszynę – FLORA XTRA 3300L.

Właściciel KrosArt szukał drukarki rolowej w technologii UV LED, która pozwoli mu poszerzyć ofertę o banery wielkoformatowe, tekstylia do podświetleń, siatki itp. Odpowiedzią na tę potrzebę okazała się FLORA XTRA 3300L. – Nowo nabyte urządzenie to nasza druga maszyna FLORA XTRA. Kolejną kupiliśmy ponieważ z poprzednią od 4 lat nie ma żadnych problemów, a jej zaletą jest prostota obsługi. W związku z tym, że z firmą Color Laboratory współpracujemy już 8 lat, zakupu dokonaliśmy przez telefon. Po przedstawieniu oferty decyzja zapadła tego samego dnia. Czas oczekiwania na maszynę trwał 2 miesiące, a sama instalacja wraz ze szkoleniem – 2 dni – mówi Tomasz Penar, właściciel Agencji Reklamowej KrosArt.

Maszyny Flora, jak informuje dystrybutor,  to doskonały wybór dla tych przedsiębiorstw, którym zależy na efektywności druku RTR (roll-to-roll), niskich kosztach eksploatacji i ponadprzeciętnej jakości. Najważniejsze cechy modelu XTRA 3300L to druk piezoelektryczny ze zmienną kroplą od 6pl do 18pl, wyposażenie w 4-17 głowic Konica Minolta 1024i/a, szybkość druku do 210 m²/h (CMYK x3 Konica Minolta 1024i/a) oraz szerokość druku sięgająca do 3,3m. Istotnym czynnikiem jest także wyposażenie urządzenia w przemysłowy system podawania i nawijania materiału oraz automatyczna regulacja wysokości i czyszczenia głowic.

– Głównymi wymaganiami klienta była jakość urządzenia i jego niezawodność, wysoka prędkość druku oraz niskie koszty gotowego wydruku. Niemniej ważnym dla klienta było również profesjonalnie wsparcie serwisowe. W związku z tym  iż klient kupił od nas drukarkę producenta  Flora w 2019 roku, miał możliwość przez ten okres przetestować maszynę w trybie produkcyjnym. Wybór kolejnego urządzenia dowiódł, że klient jest zadowolony z jakości maszyny i świadczonych przez Color Laboratory usług, a akurat ten model Flora Xtra 3300L Led posiadał wszystkie niezbędne cechy – dodaje Oleg Ivanchuk z Color Laboratory MD Sp. z o.o.

– Zakup obecnej FLORY XTRA 3300L, tak jak i poprzedniej był strzałem w 10. Maszyny te są mało awaryjne, proste w obsłudze i utrzymaniu, a także tanie w eksploatacji. Dzięki współpracy z firmą Color Laboratory, która służy pomocą nawet w dni wolne od pracy, jesteśmy w stanie pracować 24/7 bez obawy, że w razie awarii musimy długo czekać na reakcję serwisu – reasumuje udaną instalację Tomasz Penar.

KrosArt


Artykuł promocyjny