Logo

Inspiracje

Tailors Club – prezent dopasowany do potrzeb i okazji

Niedawno przeprowadzono badanie satysfakcji klientów z otrzymanych prezentów biznesowych. 75% ankietowanych managerów przyznało, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy otrzymało co najmniej jeden prezent biznesowy, jednak już tylko 17% uznało prezent za coś użytecznego.


Co zrobić, żeby nasz prezent został dobrze zapamiętany?

Tailors Club specjalizuje się w szyciu eleganckiej odzieży na miarę. Firma znalazła rozwiązanie i proponuje prezent dopasowany do potrzeb i okazji – VOUCHER NA KOSZULĘ SZYTĄ NA MIARĘ.

Ten upominek stanowi spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientek i klientów. Osoba obdarowana umawia się w jednej z pracowni Tailors Club – w prestiżowej lokalizacji w Warszawie w Hotelu Raffles Europejski lub w industrialnym Garnizonie w Gdańsku, a także dzięki usłudze Mobilnego Stylisty we Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu.

Tailors Club

Na spotkaniu, przy wsparciu stylisty, klient projektuje od podstaw swoją wymarzoną koszulę. Wybiera tkaninę, krój kołnierzyka, mankietów, guziki oraz na koniec krój czcionki i kolor nici jaką będzie wyszyty jego monogram na koszuli. Stylista zdejmuje miarę, żeby koszula była jak najlepiej dopasowana do sylwetki i eksponowała jej atuty.

Za kilka tygodni klient otrzymuje pięknie zapakowaną koszulę. Jedyną w swoim rodzaju, wyjątkową, której nie będzie miał nikt inny.

Podczas ostatnich targów PROMO SHOW, w lutym 2023 roku, VOUCHER NA KOSZULĘ SZYTĄ NA MIARĘ firmy Tailors Club otrzymał wyróżnienie w kategorii Produkty Super Business Gift w konkursie SUPER GIFT. To dowód na to, że unikalne podejście marki Tailors Club do personalizacji odzieży biznesowej zostało docenione przez klientów oraz branżę marketingową.

Tailors Club

Kontakt:

E-mail: benefits@tailorsclub.uk; contact@tailorsclub.uk
Tel: +48 883 523 070; +48 500 226 227
Tailors Club | Krakowskie Przedmieście 13, 00-071 Warszawa
www.tailorsclub.uk


Artykuł sponsorowany