Logo

Artykuły PromocyjneWielki Format

Nowy stołowy ploter gadżetowo-wielkoformatowy LED-UV o szerokości 1,4m od Mutoh w promocji na Black Weeks

Mutoh XpertJet 1462UF typu flatbed, o szerokości zadruku 1420×700 mm, to najnowszy ploter LED-UV firmy Mutoh, którego premiera miał miejsce w drugiej połowie 2023 roku. Ploter posiada dwie głowice piezoelektryczne typu Epson o rozdzielczości 1440 DPI.

Urządzenie można skonfigurować w kolorach CMYK lub CMYK + biały + lakier. Ploter przeznaczony jest do bezpośredniego precyzyjnego druku na różnorodnych materiałach, w tym na trójwymiarowych obiektach o grubości do 15 cm. Drukowanie na ciemnych lub przezroczystych podłożach jest możliwe dzięki zastosowaniu atramentu białego. Dodatkowy 6 kolor – lakier – pozwala uszlachetniać wydruki na całej powierzchni lub wybiórczo.

Druk 2-warstwowy, bez utraty prędkości jest możliwy dzięki dwóm naprzemiennie ustawionym głowicom drukującym do osobnego druku CMYK i koloru białego/lakieru oraz dwóm zupełnie nowym lampom utwardzającym UV o szerokości 4 cali.

Mutoh XpertJet 1462UF umożliwia jednoczesne seryjne drukowanie wielu elementów na nietypowych rodzajach podłoża np. plastiku, metalu, szkle, backlitach, frontlitach, foliach, skórze, drewnie, PCV, plexi, papierze, itd.

Mutoh XpertJet 1462UF jest idealnym urządzeniem pozwalającym zwiększyć wydajność i zaoferować produkcję wysokomarżowych zleceń z użyciem atramentu białego i lakieru. Ploter jest polecany drukarzom poszukującym wysokiej jakości, precyzji i możliwości realizacji specjalnych wydruków (np. alfabet braille’a), produktywności i pozytywnego wpływu na środowisko.

Ploter Mutoh XpertJet 1462UF jest produkowany w Japonii.

Nie przegap okazji! Tylko teraz możesz zamówić ten ploter w promocji na Black Weeks w cenie 219.000 PLN netto w wersji podstawowej bez instalacji i szkolenia oraz kompletu atramentów lub w cenie 223.000 PLN netto w wersji z atramentami, instalacją i szkoleniem.

Zobacz też jakie inne plotery możesz zamówić w super atrakcyjnych cenach. Są wśród nich plotery eko-żywiczne, sublimacyjne, gadżetowe LED-UV Mutoh, hybrydy LED-UV Efi i Artemis, plotery tnące Summa, lasery CO2.

Promocja trwa do 10.12.2023 r.


Materiał promocyjny