Logo

Media & maszynyWielki Format

Wyróżnij się w produkcji transferów DTF – FOLIE DTF z efektami specjalnymi w ofercie API.PL

W branży poligraficznej pojawiły się nowości, które przykuwają uwagę wszystkich producentów transferów DTF. API.PL wprowadza do swojej oferty cztery innowacyjne folie, które dają nowe możliwości znakowania tekstyliów w tej technologii.

Folia Vesline DTF FD Luminous to prawdziwy hit, umożliwiająca kolorowy druk z efektem luminescencji i wykorzystanie transferów DTF jako elementy świecące zebranym światłem na koszulkach (np. podczas koncertów, imprez masowych, zabaw dla dzieci), czapkach, kurtkach, torbach. Natomiast Folia Vesline DTF FD Glitter wprowadza do gry brokatowy efekt, nadając niepowtarzalny blask projektom – do wykorzystania w produktach np. modowych – odzież na karnawał lub też tekstylia z elementami świątecznymi. Kolejna folia DTF jest dla entuzjastów zmian – w tym wypadku koloru pod wpływem temperatury, Folia Vesline DTF FD Temp Change. Na koniec, Folia Vesline DTF FD Reflective umożliwia kolorowy nadruk, pozwalając na uzyskanie grafiki o bardzo wysokim odbiciu światła, tworząc wyjątkowy efekt wizualny.

Wszystkie folie mogą być używane w technologii DTF do tworzenia i aplikacji na bawełnę i poliester np. na koszulkach, czapkach, kurtkach, torbach, ale również jako elementy w produkcjach modowych, odzieży sportowej a w szczególnych przypadkach w produkcji odzieży roboczej

Folie DTF to specjalne rodzaje folii używane do druku na drukarkach DTF (np. DTF.PL MAX60 PRO), przy użyciu odpowiednich atramentów i nanoszonego na wydruk kleju proszkowego. Technologia DTF pozwala na transfer nadruku z folii na produkt gotowy przy użyciu prasy termicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zakupu w e-sklepie API.PL.

Więcej informacji na temat technologii DTF i wykorzystywanych produktów na stronie www.dtf.pl


Więcej materiałów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.