Logo

Wielki FormatMedia & maszyny

PROMO SHOW oczami firmy Atrium

Tegoroczna edycja targów PROMO SHOW 2024 była bardzo udana dla firm Atrium Centrum Ploterowe i IKONOS – przez dwa dni połączone stoisko obydwu marek odwiedziła rekordowa liczba gości, co przełożyło się na liczne prezentacje i rozmowy biznesowe.

Dzięki działaniom całego zespołu Atrium i IKONOS zorganizowano profesjonalne pokazy maszyn wielkoformatowych przeznaczonych dla branż: reklamowej, marketingowej, poligraficznej, tekstylno-odzieżowej i wnętrzarskiej. Wielu gości – zarówno początkujący przedsiębiorcy, jak i ci działający dłużej podkreślało, że prezentacje były bardzo atrakcyjne.

Atrium

Uczestnicy mogli zapoznać się z procesem druku wielkoformatowego, m.in. najnowszymi ploterami eko-żywicznymi Mutoh, druku na gadżetach, ozdabiania koszulek nowymi technikami DTF oraz drukiem termotransferowym z białym tonerem na folii Forever przy użyciu drukarki OKI PRO8432WT. Można było także zobaczyć proces wydruku naklejek i tapet, a następnie ich wycinanie na najnowszych ploterach tnących Summa S-Class 3.

Wśród zaprezentowanych maszyn były:

Atrium

  • plotery gadżetowe LED-UV Mutoh
  •  Artemis DTF 604 – druk na koszulkach

Atrium

Atrium

Atrium


Więcej newsów z branży TUTAJ.