Logo

Gadżety reklamoweFestiwal Marketingu

Czym zaskoczy drukarnia Macma na tegorocznym Festiwalu Marketingu?

Specjalistyczne doradztwo, nowoczesne podejście do nadruków i wiedza na temat technik znakowania to trzy najważniejsze filary, które w swoim działaniu podkreśla drukarnia Macma. Co jej przedstawiciele zaprezentują na tegorocznym Festiwalu Marketingu?

tam

Kreatywne doradztwo

Drukarnia Macma posiada 20-letnie doświadczenie w branży. Od wielu lat wspiera firmy doradzając w doborze technik znakowania oraz zapewniając nadruki wysokiej jakości z szybkim terminem realizacji. Dysponując dużym zapleczem technologicznym, oferuje prawie wszystkie z dostępnych technik znakowania. Firma zapewnia, że pośród konkurencji wyróżnia ją kreatywność i otwartość na potrzeby klientów.

Macma

O zamówieniach nietypowych

Elastyczność w podejściu do zleceń i nietypowe zamówienia, które są realizowane, to wizytówka drukarni Macma. Jak podkreślają przedstawiciele firmy – nie boją się żadnego projektu. Macma zachęca do odwiedzenia swojego stoiska wszystkich tych, których interesuje znakowanie przedmiotów o nieregularnych kształtach i materiałach.  Reprezentanci firmy chętnie odpowiedzą na pytania odwiedzających, prezentując przy tym dostępne rozwiązania.

Jakimi ciekawymi realizacjami może pochwalić się drukarnia? Routery o nieregularnych kształtach, kalosze, a nawet gąbki do mycia naczyń!

Czego można dowiedzieć się na stoisku?

Drukarnia Macma jest w trakcie dużej modernizacji. Odwiedzając stoisko, będzie można dowiedzieć się, na jakie nowe terminy będzie można liczyć, jakie najnowocześniejsze rozwiązania zostaną wprowadzone i jakie zmiany przy współpracy będą zauważalne. Nie zabraknie też wzorów, które zaprezentują możliwości najnowszych technologii druku oraz dawki informacji, które przydadzą się w codziennej pracy.


Więcej newsów z branży TUTAJ.