Logo

Event MIX

Arłamów Business Challenge 2024

Rusza kolejna edycja kluczowego spotkania dla przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski – Arłamów Business Challenge (ABC)! Będzie to już VI edycja tego wydarzenia, które od kilku lat wpisuje się w kalendarz najważniejszych imprez dla biznesu.


Tegoroczna edycja odbędzie się po raz pierwszy latem – w dniach 30 czerwca-2 lipca, pod hasłem „Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym”, zaproszeni Goście, prelegenci i eksperci będą mieli wyjątkową okazję do dyskusji o tym, jak łączyć wiedzę i doświadczenie z młodzieńczą energią i innowacyjnością.

W dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu coraz ważniejsze staje się łączenie pokoleń i czerpanie z różnorodnych doświadczeń pracowników. W odpowiedzi na tę potrzebę VI edycja  Arłamów Business Challenge odbędzie się pod nazwą: „Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym”.

W trakcie Arłamów Business Challenge 2024:

  • Pokażemy praktyczne przykłady stosowania strategii międzypokoleniowej w znanych firmach.
  • Zaprezentujemy praktyki, narzędzia i techniki ułatwiające integrację w środowisku biznesowym.
  • Omówimy trendy i przyszłość branży MICE w kontekście zmian międzypokoleniowych.
  • Odbędą się interaktywne sesje, warsztaty oraz wykłady wybitnych ekspertów.

Nie zabraknie również bogatego programu atrakcji, imprezy integracyjnej i wieczornego koncertu (wystąpi zespół Stage Fever, gość specjalny: Hirek Wrona).

Arłamów Business Challenge to wyjątkowe wydarzenie, które zyskało już renomę w środowisku biznesowym. Zeszłoroczna edycja traktująca o AI była ogromnym sukcesem, przechodząc do historii jako nowatorska i inspirująca. Tym razem chcemy skoncentrować się na temacie, który dotyka całego środowiska biznesowego – integracja międzypokoleniowa to kwestia, która może stanowić o „być albo nie być” dla każdej firmy. Celem wydarzenia będzie zainspirowanie liderów i menedżerów do wykorzystania potencjału swojej kadry – do stworzenia bardziej zintegrowanego i efektywnego środowiska pracy, które sprzyja współpracy między różnymi pokoleniami – łączy, a nie dzieli – podkreśla Agnieszka Najberek, Dyrektor Sprzedaży i Konferencji Hotelu Arłamów.

Arłamów Business Challenger

Arłamów Business Challenge 2024 to doskonała okazja do spotkania ekspertów, wymiany doświadczeń oraz zainspirowania się nowymi pomysłami. Jako Hotel Arłamów chcemy być na bieżąco ze zmianami i trendami, które dotyczą całego środowiska biznesowego i często wpływają na zmiany  strategii największych przedsiębiorstw.

Wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdą się m.in.: dr Monika Sońta (doktor nauk społecznych, Akademia Leona Koźmińskiego), Małgorzata Czarnecka (przedsiębiorca, menedżerka, psycholog, ekspertka w obszarze nowoczesnych systemów rozwoju pracowników oraz podnoszenia ich efektywności i skuteczności działania) i Magdalena Jethon (polska dziennikarka radiowa, redaktor naczelna Radia Nowy Świat).

OOH magazine jest partnerem wydarzenia.


Więcej newsów z branży TUTAJ.