Marketing MIX Premiera Ballantine’s Brasil

Premiera Ballantine’s Brasil

0

Na rynku pojawił się nowy Ballantine’s Brasil, który, jak informuje producent, jest niespotykanym dotąd na polskim rynku połączeniem orzeźwiającego smaku cytrusów. Tak dobrane składniki gwarantują niezwykłe doznania dla zmysłów, zarówno wielbicieli tradycyjnego smaku whisky, jak i tych, poszukujących czegoś zupełnie nowego.

– Ballantine’s Brasil to połączenie szkockiej tradycji i brazylijskiej pasji. To intrygująca propozycja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w świecie whisky, ale również dla osób, które są otwarte na nowe smaki – mówi Ken Lindsay, Globalny Ambasador Whisky Ballantine’s.

Pod koniec marca odbył się polskia premiera Ballantine’s Brasil w warszawskim klubie Iguana Lounge. Podczas wydarzenia, Ken Lindsay zabrał gości w fascynującą podróż do świata marki, tłumacząc czym jest Ballantine’s Brasil, jak wygląda proces jego produkcji oraz z czym smakuje najlepiej. Po części oficjalnej, swoje umiejętności zaprezentowała grupa Samba Art. Pokazy capoeiry oraz gorącej brazylijskiej samby rozgrzały publiczność do czerwoności, a doskonały brazylijski nastrój udzielił się także Kenowi. Na szczęście, pod ręką były przepyszne koktajle na bazie Ballantine’s Brasil, które orzeźwiły gości.

www.ballantines.pl