Logo

Event MIX

Konferencja MPI podczas Meetings Week Poland

Kreatywne myślenie w planowaniu spotkań – taki jest temat konferencji, która odbędzie się 18 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Czy często zachodzisz w głowę, co jeszcze mógłbyś wymyśleć, aby zadowolić Twojego dobrego, lecz bardzo wymagającego Klienta? Czy zdarza Ci się słyszeć „to już było”, „tak, to znamy”, „chcielibyśmy coś nowego”, „proszę nas zaskoczyć” – a Ty masz wrażenie, że cała Twoja kreatywność nie wytrzymuje już tej próby? A może to znak, że czas się zabrać teraz inaczej za generowanie kreatywnych pomysłów?

Właśnie kreatywnemu myśleniu i kreatywnym rozwiązaniom będzie dedykowane spotkanie MPI, które odbędzie się w piątek 18 marca, podczas Meetings Week Poland 2016. Zaprosiliśmy kilku interesujących speakerów, którzy będą pokazywać kreatywne myślenie i działanie z różnych perspektyw.

Równolegle, przy wsparciu  MPI Poland Chapter, odbęda się IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum – międzynarodowa konferencja studencka,  wspierana merytorycznie przez MPI Poland oraz Forum Obiektów.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:

9:00 – 10:50        Walne zebranie MPI Poland Chapter (tylko dla członków)

10:30 – 11:00     Rejestracja uczestników, powitalna kawa

11:00 – 11:10     Powitanie

Agnieszka Farcik-Leśniak, Prezes MPI Poland Chapter

Fiona Pelham, Prezes Zarządu MPI Global

 11:10 –11:20    Prezentacja Partnera Strategicznego MWP – Magdalena Hołowińska, Przedstawiciel Lubelskiego Centrum Konferencyjnego

 11:20 – 13:00     Sesje wykładowe:

 11:20 – 11:55     Monika Dymacz-Kaczmarczyk, Dyrektor Zarządzająca Exprofesso

Dlaczego warto myśleć schematami, czyli inne oblicze kreatywności

 ZAGADNIENIA:

– schematy i „templatki” w służbie kreatywności

– świat problemu, nad którym się pochylamy – jak się w nim odnaleźć

– 5 technik – narzędzi kreatywnego myślenia, które zawsze warto mieć przy sobie

– innowacje znane i mniej znane, z branży i spoza – rozbieramy je na częsci pierwsze

 Introduction to Meetovation creative and profitable meeting design concept*

 

ZAGADNIENIA:

– How to move from supplier to consultant  and earn more money on meetings while having more happy clients? You sell easier and more.

– How to use meeting design to  increase the ROI on meetings both as a supplier and buyer?

– Concrete examples and tips on how to work with meeting design.

 

12:30 – 13:00     Jonathan Bradshaw, CEO of the Meetology® Lab

Meetology®: The Secret Science behind Interpersonal Communication*

 

ZAGADNIENIA:

As a human you interact with thousands of people each year and your ability to connect, interact and communicate effectively with them powers your success in life. In this energetic and interactive session Meetology® Lab CEO Jonathan Bradshaw will delve into his business’s huge archive of psychological research and present some fascinating and little known behavioural tips, tools and techniques designed to transform your interpersonal communication skills and help you develop and maintain exceptional business as well as personal relationships. Learn more at www.meetology.com

Outcomes:

– Get the right mental state to interact

– Connect instantly with those you meet

– Influence and persuade others more effectively

 

13:00-13:15        Wspólne zdjęcie uczestników MWP

13:15-14:00        Networking lunch

14:00- 16:10       Sesje warsztatowe – Steen Møller i Monika Dymacz-Kaczmarczyk. Prezentacja praktycznych zastosowań teorii prezentowanych podczas sesji wykładowej, w formule warsztatów

Sesje będą się odbywać równolegle. Każda potrwa godzinę. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję uczestniczyć w obydwóch.

16:15                     Zakończenie

  

*prelegenci będą mówić w języku angielskim – wystąpienie i warsztaty nie będą tłumaczone.

 

ZASADY REJESTRACJI:

Rejestracja dla członków MPI

Dla członków MPI Poland Chapter udział w spotkaniu odbywającym się w dniu 18 marca: „Kreatywne myślenie w planowaniu spotkań” jest bezpłatny. Koszt uczestnictwa w pozostałych płatnych wydarzeniach w ramach MWP wynosi 145 zł za spotkanie.

W celu rejestracji, zapraszamy do specjalnego formularza, znajdującego się na stronie:http://meetingsweek2016.syskonf.pl/rejestracja?k=fup6re00g7o1

Dla członków MPI umożliwiliśmy także bezpłatny udział w konferencji „Forum Obiektów”, odbywającej się w tym samym dniu. Jeśli chcecie wziąć w niej udział, należy zarejestrować się jak na spotkanie „Kreatywne myślenie…”, a następnie przesłać mail ze zgłoszeniem chęci zmiany spotkania na adres: meeting@mpiweb.pl.

Rejestracja dla osób z firm, które mają reprezentanta w MPI

Dla osób nie będących członkami MPI ani innego branżowego stowarzyszenia, ale pracujących w firmie, która ma reprezentanta w MPI Poland Chapter, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Na konferencję „Kreatywne myślenie w planowaniu spotkań” moją zarejestrować się w zniżkowej cenie 145 zł. Udział w pozostałych płatnych spotkaniach MWP jest płatny w standardowych cenach.

Aby zarejestrować się na spotkanie, należy przesłać chęć udziału na adres: meeting@mpiweb.pl, aby otrzymać specjalny kod zniżkowy. Po otrzymaniu kodu, zapraszamy do rejestracji pod specjalnym linkiem: 

http://meetingsweek2016.syskonf.pl/rejestracja?k=60ry7938m1on

 

Rejestracja dla osób niebędących członkami MPI

Osoby niebędące członkami MPI, zapraszamy do rejestracji na stronie: http://meetingsweek.pl/rejestracja

Koszt udziału dla członków innych branżowych stowarzyszeń to 145 zł, a dla osób niezrzeszonych w żadnym stowarzyszeniu – 290 zł.

Wstęp na wszystkie wydarzenia

Aby wziąć udział w całym programie Meetings Week Poland zachęcamy do zakupu karnetu MWP Pass, który kosztuje 435 złotych. Cena jest jednakowa dla wszystkich, niezależnie od posiadanego członkostwa.

OOH magazine jest partnerem medialnym wydarzenia.

JK