Logo

Event MIX

Gala Ekstraklasy już po raz czwarty z endorfina events

Właśnie zakończyła się uroczysta Gala Ekstraklasy, oficjalnie zamykająca piłkarski sezon 2015/2016. Gala, która zgromadziła prawie 800 osób, odbyła się 16 maja na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Uroczystość rozpoczęta została dzień wcześniej, gdzie na Stadionie Legii odbyła się Ceremonia Wręczenia Trofeum. Obydwa wydarzenia odbyły się przy kreacyjnym i logistyczno-produkcyjnym udziale agencji endorfina events.

W otoczeniu scenografii inspirowanej identyfikacją wizualną Ekstraklasy, po ostatnim meczu ligowym na Stadionie Legii w Warszawie, wręczone zostało przedstawicielom klubu Legia Warszawa trofea Mistrza Polski 2016. Równolegle na stadionie w Gliwicach przyznano zespołowi Piast Gliwice oraz Zagłębie Lublin medale za II i III miejsce w lidze.

Gala Ekstraklasy to przede wszystkim ukoronowanie pełnego emocji sezonu. Podczas niej ogłoszono tegorocznych zwycięzców w kategoriach: odkrycie, trener, bramkarz, obrońca, pomocnik i napastnik sezonu. Nominowani wyłonieni zostali przez jury składające się z dziennikarzy sportowych i ekspertów, zaś wyboru zwycięzców dokonali sami zawodnicy klubów Ekstraklasy. W gali jak co roku wzięły udział kluczowe postaci polskiego świata piłki nożnej.

[galeria=”1″]

Po rozpoczęciu części nieoficjalnej wydarzenia, muzyczną oprawę wieczoru zapewnił Dj Wilk, którego remiksom  towarzyszył Live Act w wykonaniu Buslava na saksofonie i wokalistki Georginy Tarasiuk.

Ze względu na wymagający format transmitowanej na żywo uroczystości, szczególne wyzwanie stanowiło przygotowanie oprawy scenograficznej i wizualnej wydarzenia odpowiadającej standardom telewizyjnym oraz pogodzenia go ze ścisłym harmonogramem imprezy. endorfina events koordynowała pracę ekip telewizyjnych, produkcyjnych, a także technicznych współpracujących podczas gali.

Tegoroczna gala to czwarta z rzędu uroczystość Ekstraklasy organizowana przez endorfina events.

PP