Event MIX Agencja Rubicon Media zorganizowała Dzień Pracownika dla BGK

Agencja Rubicon Media zorganizowała Dzień Pracownika dla BGK

0

Agencja Rubicon Media po raz kolejny współpracowała z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Tym razem odpowiadała za kompleksową kreację i produkcję Dnia Pracownika.

Wydarzenie pod hasłem „Zgrupowanie Kadry BGK 2016”, za którym stoi zespół kreatywny agencji Rubicon Media, odbyło się 3 czerwca na Stadionie Legii Warszawa. Rubicon Media wyprzedził siedem innych agencji w przetargu na organizację tego eventu.

Przyznano nam największą ilość punktów właśnie za kreację – podkreśla Radosław Bebłacz, general manager. – Bank Gospodarstwa Krajowego postawił przed nami interesujące wyzwanie organizacji gali wręczenia nagród na murawie stadionu Legii. Postawiliśmy na wydarzenie w konwencji otwarcia imprezy sportowej, w której wszystkie elementy koncepcji nawiązywały do aktualnych wydarzeń na świecie – rozgrywek EURO 2016 oraz Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, a jednocześnie scenariusz i scenografia podkreślały wartości ważne dla państwowego banku rozwoju, którym jest nasz klient.

[galeria=”1″]

Część oficjalna wydarzenia odbyła się na trybunach i murawie Legii, natomiast bankiet i część klubowa w przestrzeni biznesowej stadionu. Organizatorzy docenili spójność koncepcji z charakterem i motywem przewodnim imprezy grą zespołową i współpracą. Ponad 800 gości podziwiało pokazy chorągwiarzy na murawie i występy egzotycznych tancerek w stylizacji brazylijskiej samby. Zarówno występy, jak i galę wręczenia nagród transmitowano na żywo i wyświetlano na stadionowym telebimie, nawiązując do rozgrywek piłkarskich na międzynarodowym poziomie. Uczestnicy wydarzenia spotkali się również z trenerem Jerzym Engelem, a całą imprezę poprowadził dziennikarz sportowy Maciej Kurzajewski.

http://rubiconmedia.pl/

PP