Event MIX Trzecia edycja H&M loves music w Pałacu Branickich. endorfina events dla H&M

Trzecia edycja H&M loves music w Pałacu Branickich. endorfina events dla H&M

0

Za nami już trzeci weekend wypełniony zabawą w ramach festiwalu H&M Królestwo, zaaranżowanego w niedostępnej na co dzień przestrzeni XVIII wiecznego Pałacu Branickich. 17 i 18 czerwca koncerty zagrali m. in. O.S.T.R., xxanaxx oraz Natalia Nykiel. H&M królestwo to efekt tegorocznej wyjątkowej współpracy endorfina events z festiwalem H&M loves music.

W kolejny weekend ostatnia szansa na uczestnictwo w festiwalu, który powstaje przy koncepcyjno-logistycznym udziale endorfina events. Trwająca od 2015 roku współpraca agencji i H&M to przede wszystkim próba innowacyjnego podejścia do tradycyjnej formuły festiwalowej. Zeszłoroczny sukces oryginalnej pływającej sceny, został zwieńczony wygraną endorfiny w konkursie MP Power Awards oraz srebrem w konkursie KTR.

W otoczeniu wyjątkowej scenografii autorstwa jednego z czołowych scenografów scenicznych, Michała Białousza oraz agencji Od Niechcenia, goście mieli okazję posłuchać nie tylko gwiazd wieczoru, ale też artystów takich jak Natalia Nykiel czy K BLEAX. Na królewskie afterparty w Pałacowych salach endorfina events zaprosiła DJ ów HAEM, Hubsona, Zeppy Zepa i Pandę.

[galeria=”1″]

Poza wyjątkową oprawą muzyczną i modernistyczną adaptacją sceny, goście mieli też okazję, by podziwiać starannie zaaranżowaną strefę pałacowego dziedzińca. Zamkniętą zazwyczaj przestrzeń rozświetliły setki lampionów, zaś na głodnych i spragnionych fanów muzyki czekały food trucki ze  specjalnym, imprezowym menu.

[youtube=”PUrd_RLMnyo”]

Za tydzień, 24 i 25 czerwca, pałacowa przestrzeń po raz ostatni w tym roku wypełni się muzyką najlepszych polskich artystów, wystąpią m. in. Sokół i Marysia Starosta, Agi Brine, Julia Marcell i Young Stadium Club.

http://www.endorfina.eu/

PP