Event MIX Mazurkas Catering 360° nagrodzony Medalem Europejskim

Mazurkas Catering 360° nagrodzony Medalem Europejskim

0

Business Centre Club od 16 lat jest organizatorem ogólnopolskiego przedsięwzięcia pod nazwą Medal Europejski. Celem przedsięwzięcia jest m. in.: wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, a także pobudzenie zainteresowania rynkiem UE wśród polskich przedsiębiorców. W tegorocznej edycji wśród 173 nagrodzonych firm znalazł się także Mazurkas Catering 360°.

Markę doceniono za serwis i jakość usług nie odbiegających od standardów obowiązujących w całej Unii Europejskiej. Gala wręczenia XXVII edycji Medali Europejskich odbyła się w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Nagrodę w imieniu MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, właściciela marki Mazurkas Catering 360°, z rąk Wiceministra Rozwoju Jerzego Kwiecińskiego odebrała Kierownik Działu PR i Marketingu, Iwona Kątny.

Jako lider rynku usług cateringowych w Polsce, od 2001 roku Mazurkas Catering obsługuje najbardziej spektakularne wydarzenia na terenie całego kraju, rozpoczynając od małych spotkań, a kończąc na realizacjach dla kilku tysięcy osób, również na szczeblu dyplomatycznym. Firma obsługuje przedsięwzięcia odbywające się w wielu znanych i prestiżowych lokalizacjach, zapewniając profesjonalny catering nie tylko w Warszawie, ale też m. in. w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie, Bydgoszczy, Lublinie, Płocku czy Gdańsku.

Mazurkas Catering 360º stanowi część Grupy Mazurkas działającej na polskim rynku od 1990 roku. Do grupy Mazurkas należą również: Mazurkas Travel Biuro Podróży, Mazurkas Transport oraz MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****.

http://www.catering.mazurkas.pl/

PP