Event MIX endorfina events zorganizowała FLESZ FASHION NIGHT  

endorfina events zorganizowała FLESZ FASHION NIGHT  

0

Znana ze współpracy z tak prestiżowymi markami,  jak T-mobile, Samsung czy H&M, agencja endorfina events po raz kolejny odpowiedzialna była za kompleksowe przygotowanie imprezy modowej FLESZ FASHION NIGHT szczycącej się najdłuższym wybiegiem dla modelek w historii tego typu imprez w Polsce.

Począwszy od scenografii, przez kontakt z partnerami po wszelkie aspekty techniczne, producenci endorfina events podczas organizacji wydarzenia ściśle współpracowali z reżyserem pokazu, Magdaleną Rozenfeld.

Podczas imprezy zaprezentowane zostały sylwetki 9-ciu- stu polskich projektantów, wśród których znaleźli się: duet Paprocki & Brzozowski, Bizuu, , Maciejak, Jemioł, Kalita, Bohoboco, LaMania, Przybylski oraz MMC.

Każdy z nich zaprezentował po pięć propozycji na sezon jesień-zima. Jak co roku imprezę Flesz Fashion Night swoją obecnością uświetnili celebryci, gwiazdy, ikony mody i najważniejsi ludzi z branży, by móc wspólnie inspirować się i bacznie obserwować nadchodzące, świeże nurty świata mody.

Dodatkowo podczas gali odbyła się premiera najnowszej kolekcji butów i akcesoriów Kazar, na sezon jesień-zima 2016/2017. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewniła Natalia Nykiel z zespołem.

Z każdą kolejną edycją event nazywany przez czołowe media lifestyle’owe „najgorętszą imprezą modową w Polsce”, zdobywa coraz większy prestiż.

[galeria=”1″] 

 ***

endorfina events jest agencją wyspecjalizowaną w kreacji i produkcji wydarzeń specjalnych. Wśród jej klientów są m.in.: T-mobile, Bank Zachodni WBK, H&M, Coca Cola, Facebook, Infiniti, Union Investment, czy też Credit Agricole. Agencja istnieje od początku 2009 roku.

www.endorfina.eu

JK