Event MIX Anix Event z działem Public Relations  

Anix Event z działem Public Relations  

0

Marta Zięba objęła funkcję Dyrektora Działu PR w agencji Anix Event. Odpowiada za kompleksowe działania komunikacyjne i wizerunkowe agencji oraz za obsługę klientów agencji, szczególnie w zakresie budowania relacji z otoczeniem i grupami docelowymi, relacji z mediami, promocji i zarządzania mediami społecznościowymi.

Marta Zięba posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji projektów z zakresu PR i eventów. Związana była między innymi z agencjami ITBC Communication i Entertainment Group, gdzie jako PR i Event Manager prowadziła działania dla firm z branży HoReCa, w tym dla marek Red Bull, Schweppes, Pepsico, Malinowe Hotele, Martini Bacardi, Johnnie Walker, Smirnoff. W latach 2005 – 2012 odpowiedzialna była za kompleksową realizację i obsługę PR wydarzenia Independent Flair League – największej produkcji Flair w Polsce. 

Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła także studia podyplomowe w Centrum Studiów Latynoamerykańskich.

Marta Zięba odpowiada także za koordynację Działu Graficznego agencji Anix Event.

JK