Gadżety reklamowe Nowa marka w ofercie Prażmowscy

Nowa marka w ofercie Prażmowscy

0

Producent artykułów reklamowych jest dystrybutorem brytyjskiej marki SPS Polska, łącząc zachodnią jakość produktów z doświadczeniem polskiego rynku.

Nowa marka SPS Polska to efekt współpracy dwóch ważnych graczy na rynku.

Wspólnie działają: frma SPS – lider rynku brytyjskiego w produkcji artykułów promocyjnych, takich jak kubki, bidony, artykuły biurowe, magnesy, breloki i wiele innych i firma Prażmowscy – długoletni polski dystrybutor i dostawca, oferujący profesjonalne doradztwo, wycenę i obsługę sprzedaży.

Ta współpraca pozwala zaoferować klientom wyjątkowy wybór wysokiej jakości brytyjskich produktów.

Dlaczego warto wybrać SPS Polska?

– Ma ponad 45 lat doświadczenia w produkcji i sprzedaży artykułów promocyjnych.

– Świadczy najwyższej jakości obsługę klienta, a zespół sprzedawców zlokalizowany w Warszawie pomoże wybrać najlepsze produkty.

– Oferuje szeroką gamę wysokiej jakości, innowacyjnych produktów wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii. Produkty te dostępne są w konkurencyjnych cenach, z szybkim czasem dostawy. Udało się to osiągnąć dzięki produkcji, znakowaniu i magazynowaniu w Anglii i w Polsce.

– Produkty Eko spełniają standardy „przyjaznych dla środowiska”, są produkowane zgodnie ze zasadą „zerowych odpadów”, a surowce stosowane do produkcji są poddawane recyclingowi.

Oferta firmy Prażmowscy będzie prezentowana na cyklu road show dla kilentów z rynku reklamy – PROMO SHOW 2017.

www.prazmowscy.pl

www.spseu.pl

www.promoshow.pl

JK