Event MIX Manor House SPA ponownie wyróżniony

Manor House SPA ponownie wyróżniony

43
0

Rekomendacja magazynu Forbes i Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dołączyły do kolekcji nagród mazowieckiego hotelu Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** W 2017 r. Manor House SPA kolejny rok z rzędu trafił do znakomitego grona obiektów rekomendowanych przez Forbesa, który rokrocznie publikuje listę najciekawszych obiektów turystycznych w Polsce. To już piąte takie wyróżnienie dla Manor House SPA przyznane przez Forbes Travel.

Zbiegło się to w czasie z otrzymaniem przez właściciela kompleksu hotelowego w Chlewiskach – spółkę Manor House – Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej. Ten międzynarodowy certyfikat jest przyznawany przez Grupę Bisnode – europejskiego lidera branży informacji gospodarczej specjalizującego się w zarządzaniu ryzykiem biznesowym. Kryteria certyfikacji – wiarygodność i stabilność firm – są oceniane na podstawie analizy moralności płatniczej i wskaźników finansowych oraz największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych. Certyfikat nadany Manor House przez Bisnode Polska potwierdza wysoką ocenę  stabilności firmy w 2016 roku.

– Otrzymywane przez Manor House SPA nagrody są najlepszym potwierdzeniem wytężonej pracy całego naszego zespołu, konsekwentnie realizowanej filozofii firmy, nieustannego rozwoju oferty i dbania o najwyższą jakość usług w każdej sferze działalności. W dobie dużej konkurencji na polskim rynku usług hotelowych nie wystarczy już tylko dobre położenie obiektu czy utrzymanie wysokiego standardu. Każda rekomendacja, certyfikat, wyróżnienie jest przypieczętowaniem obranej drogi i wiarygodnym kierunkowskazem dla klientów szukających solidnego partnera w biznesie oraz przy wyborze miejsca na wypoczynek, czy to prywatny, czy firmowy – mówi Jerzy Przemysław Wrona, Wiceprezes Zarządu Manor House.

Wysoka jakość usług i profesjonalna obsługa w kompleksie hotelowym Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** były już wielokrotnie nagradzane. Obiekt od lat zajmuje czołowe miejsca w krajowych oraz międzynarodowych rankingach na najlepsze hotele SPA i jest doceniany zarówno przez branżę, jak i biznes oraz klientów indywidualnych. Warto wymienić m.in.: pierwsze miejsce w Polsce w kategorii Luxury Wellness Spa i najlepszy polski Luxury Hotel Spa w międzynarodowym konkursie World Luxury Spa Awards, tytuł Najlepsze Holistyczne Spa w Polsce w X edycji Prestige SPA Awards, I nagroda w plebiscycie Polish Businesswomen Awards w kategorii Najlepsze SPA dla Kobiet Biznesu, znak jakości V – Vege (certyfikat przyznawany firmom oferującym usługi najwyższej jakości zgodne ze stylem życia wegan i wegetarian) czy przedłużony ostatnio o kolejne dwa lata znak jakości ECARF potwierdzający szczególną troskę o potrzeby osób zmagających się z alergiami. Prestiżowym tytułem „Hotel przyjazny dla osób z alergiami” mogą się posługiwać jedynie trzy hotele w Polsce, w tym właśnie Manor House SPA. Kompleks może się pochwalić również Godłem Złoty Standard będącym gwarancją najwyższej jakości obsługi gości hotelowych oraz rekomendacjami portalu MojeKonferencje.pl – jako najlepszy obiekt na organizację szkoleń, konferencji i eventów, a także ekspertów Żółtego Przewodnika Gault&Millau – jako jedno z najlepszych miejsc noclegowych w kraju.

www.manorhouse.pl

JK