Logo

Event MIX

Małgorzata Szpigiel w COLORS OF DESIGN

Z początkiem października Małgorzata Szpigiel dołączyła do zespołu COLORS OF DESIGN. Jako partner wzmocniła dział sprzedaży i kontaktów z kluczowymi klientami.

Do najważniejszych obowiązków Małgorzaty Szpigiel należy rozwój i nadzorowanie działań prowadzonych przez COLORS OF DESIGN na rynku warszawskim, w tym m.in. pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami, udzielanie informacji ofertowych, przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych, a także negocjowanie warunków współpracy.

Małgorzata Szpigiel obecna jest w branży eventowej od 2011 roku, kiedy rozpoczęła pracę w firmie Design4Rent. Następnie przez niemal trzy lata odpowiadała za działania new business w Rent Design. W 2016 roku związała się z Triangoo, gdzie zajmuje się zdobywaniem nowych zleceń oraz prowadzi nadzór nad prowadzonymi realizacjami.

Prywatnie jest matką dwóch chłopców. Wolny czas spędza aktywnie – najchętniej biegając lub jeżdżąc na rolkach.

COLORS OF DESIGN to firma specjalizującą się w wynajmie mebli eventowych. Szczególną cechą oferowanych przez nią produktów jest wysoka jakość i niebanalne, wyróżniające się na rynku wzornictwo.

JK