Logo

Event MIX

Elfy SBE i KAE – branża eventowa na rzecz potrzebujących  

Stowarzyszenie Branży Eventowej już po raz siódmy wesprze najbardziej potrzebujących w ramach dorocznej akcji świąteczno-charytatywnej Elfy SBE. W tegorocznej edycji Elfów do organizacji wydarzenia dołączy Klub Agencji Eventowych (KAE) będący partnerem branżowym tej akcji. Członkowie obu organizacji spotkają się na dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem, aby zebrać dary dla Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim. Spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2017 r. w Studio Eventowym Pół na Pół. SBE i KAE zapraszają wszystkich uczestników branży eventowej do świątecznego spotkania i dzielenia się dobroczynnością.

Inicjatorem i organizatorem dorocznej akcji charytatywnej znanej pod nazwą Elfy jest Stowarzyszenie Branży Eventowej. Od 2015 roku w akcji bierze czynny udział również Klub Agencji Eventowych (KAE). Członkowie obu organizacji, agencje, obiekty eventowe i podwykonawcy spotkają się, by zebrać dary dla ośrodka Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka opiekującego się 86 wychowankami i zaopatrzyć je w najbardziej niezbędne artykuły codziennego użytku ze wskazanej listy potrzeb. Dodatkowo, podczas spotkania zostanie przeprowadzona zbiórka środków finansowych, z których zostaną zakupione niezbędne dla ośrodka produkty.

Elfy SBE to akcja charytatywna, przeprowadzana corocznie od 2011 roku przed świętami Bożego Narodzenia. W akcji biorą udział członkowie SBE, a także zaproszeni goście, wśród których znajdują się niezrzeszeni przedstawiciele rynku eventowego w Polsce, a także jego zleceniodawcy. Wspólna akcja charytatywna łączy i integruje branżę w szczytnym celu.

W tegorocznej akcji uczestnicy pomogą Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Międzyrzecu Podlaskim. Informacje na temat placówki i jej potrzeb można znaleźć na stronie SBE: ZOBACZ TUTAJ. 

Spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2017 r. o godz. 19.00 w Studio Eventowym Pół na Pół w Fort Mokotów w Warszawie. Program wydarzenia uświetni występ zespołu Singin’ Birds oraz Lidii Kopanii.

Partnerami tegorocznej akcji są: Studio Eventowe Pół na Pół, Grand Prix Catering, Mea Group, Eventwide Warszawa, Pracownia Kreativa, Rent Design, Colors of Design, Zugarden. 

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania deklaracji ofiarowywanych darów na: events@sbe.org.pl oraz rejestrację na wydarzenie wypełnione muzyką oraz pysznymi świątecznymi potrawami: https://elfy.evenea.pl/

JK