Logo

Event MIX

Wireless Solution G5 – nowa seria transmiterów, odbiorników sygnału DMX i RDM

Czas bardzo szybko mija. Minęło już 5 lat od kiedy na rynku pojawiła się seria urządzeń G4 marki Wireless Solutions. Po długich testach i wytężonej pracy na rynek trafiły nowe produkty z serii G5 – BlackBox, WhiteBox i MicroBox, które służą do transmisji i odbioru sygnału DMX i RDM.

Czym różnią się produkty z nowej serii od swoich poprzedników? Podwójną ilością linii! Modele z serii F-1 mogą przesyłać jedną lub dwie linie, z serii F-2 dwie linie, a nawet cztery zachowując tą samą małą obudowę. Potrójne pasmo częstotliwości przenoszenia 2.4 GHz, 5.2 GHz i 5.8 GHz, które zabezpieczają jakość transmisji w miejscach gęsto pokrytych falami radiowymi. Co jeszcze sprawia, że urządzenia Wireless Solutions to idealne rozwiązanie dla instalacji stałych, ale też mobilnych? Przede wszystkim duża uniwersalność, odporność i stabilność, która bardzo rozszerza zastosowanie tych produktów.

Już 15 lutego o godzinie 13:00 w Prolight odbędzie się spotkanie połączone ze szkoleniem z przedstawicielem firmy Wireless Solutions.

AK