Aktualności Falk&Ross Group Polska na PSP 2018 – owocne rozmowy w komfortowej przestrzeni

Falk&Ross Group Polska na PSP 2018 – owocne rozmowy w komfortowej przestrzeni

43
0

W lutym odbyła się pierwsza edycja nowych targów na rynku gadżetów reklamowych, która powstała z inicjatywy czołowych dostawców upominków reklamowych w Polsce. Jednym z nich była firma Falk&Ross Group Polska, dystrybutor odzieży reklamowej oraz roboczej mająca 40-letnie doświadczenie w działalności na rynku europejskim.

PSP 2018 to nowa inicjatywa wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału bieżącego roku, która powstała dzięki współpracy czołowych dostawców upominków reklamowych w Polsce. Event pozytywnie wspominają przedstawiciele Falk&Ross Group Polska. – Pomimo wysokiej frekwencji spotkania z naszymi Klientami przebiegały w bardzo przyjaznej i spokojnej atmosferze. Przeprowadzone podczas PSP rozmowy były wyjątkowo owocne, zarówno dla nas jak i Klientów. Każdy z wystawców miał zapewnioną odpowiednią przestrzeń, co pozwoliło na odpowiednią prezentację produktów. Stoiska były bardzo czytelnie oznaczone, dzięki czemu Klienci odnajdywali nas bez najmniejszego trudu – mówi Anna Śliwińska, Sales & Marketing Manager w Falk&Ross Group Polska.

Podczas I edycji Promo Show Professional firma zaprezentowała wszystkie nowości na rok 2018. Jedną z atrakcji na naszym stoisku była prezentacja na żywo nadruku na trampkach Sg Footprints metodą DTG.

– W swoich działaniach stawiamy przede wszystkim na najwyższe standardy obsługi, a zdecydowaną zaletą PSP jest indywidualne podejście do Klienta. Dzięki formule wprowadzonej przez PSP spotkania z odwiedzającymi nasze stoisko odbyły się bez pośpiechu, w bardzo przyjemnych warunkach, goście mogli również skorzystać z bezpłatnego cateringu – reasumuje Anna Śliwińska.

Promo Show Professional tworzyło 29 dostawców, pełna ich lista dostępna TUTAJ. Targi odwiedziło blisko 600 osób z 320 agencji gadżetowych. Dodatkowo event odwiedziło aż 170 gości z zagranicy, którzy reprezentowali 74 agencje, z takich krajów jak Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Finlandia, Włochy, Hiszpania, Szwecja, Anglia, Słowenia, Niemcy, Malta, Turcja, Szwajcaria, Rumunia, Bośnia i Hercegowina czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Na wieczornej gali PSP VIP NIGHT bawiło się blisko 600 osób.

Relacja filmowa z wydarzenia: 

[youtube=”lWR41PJo-gk”]

www.falk-ross.eu

www.psp2019.pl

BJ