Gadżety reklamowe Mistrzowskie gadżety od Goldenberry

Mistrzowskie gadżety od Goldenberry

0

Wiele osób nie wyobraża sobie meczu bez odpowiedniej oprawy. W Goldenberry znajdziesz wszystko, co niezbędne do zorganizowania fantastycznej zabawy. Z pomocą naszych produktów będziesz mógł przygotować się do kibicowania polskiej drużynie na zbliżających się mistrzostwach świata – Rosja 2018!

Łapy kibica

To doskonały gadżet na imprezy masowe. Łapy są doskonale widoczne również w przekazach telewizyjnych. Łapka wykonana jest z grubej gąbki obszytej tkaniną. Materiał można obustronnie zadrukować Twoim logo, lub hasłem reklamowym.

 

 

Twoja niepowtarzalna beczka piwa

Beczka o pojemności 5 litrów z Twoim indywidualnym projektem nadruku, wypełniona świeżym zimnym Pilsem. Niewiarygodnie praktyczny gadżet – 100% aromatu chmielu za jednym naciśnięciem przycisku!

 

Profesjonalny zestaw kibica Reprezentacji Polski

Biało-czerwony szalik i czapka to podstawowe wyposażenie każdego polskiego kibica! Duży napis Polska nie pozostawia wątpliwości komu kibicujemy! Szalik wykonywany jest z przędzy akrylowej i może być także dziany według autorskiego projektu klienta j (każda strona może być inna).

 

Mini-piłkarzyki

Rozegraj z przyjaciółmi swój własny mundial – obudź emocje i ducha rywalizacji!
Niewielkie rozmiary pozwolą na zabawę w każdym pomieszczeniu. Dobra jakość wykonania i solidne materiały to gwarancja długotrwałego użytkowania. Logotyp można wygrawerować na zewnętrznej stronie boiska. Gra mini-piłkarzyki, po 6 zawodników z każdej strony. Rączki wykonane z plastiku bardzo dobrze leżą w dłoni. Zestaw idealnie nadaje się do zabawy w domu.

 

 

Piłka pufa

A teraz, gdy już zaopatrzyliśmy się w biało czerwoną  czapkę, szalik i nasze ulubione piwo to usiądźmy wygodnie w mundialowej sofie, aby w stu procentach  poczuć klimat mistrzostw. Piłka-pufa jest super dużym fotelem dla każdego maniaka piłki nożnej i nie tylko. Daje ogromne poczucie komfortu i wygody podczas oglądania TV, nauki czy po prostu zwykłego odpoczynku.

www.goldenberry.com.pl

JK