Marketing MIX Ketchup Włocławek odlicza z Plej

Ketchup Włocławek odlicza z Plej

0

Marka Włocławek rozpoczęła wielkie odliczanie. Do czego? To na razie tajemnica, jednak Włocławek zapowiada, że 16 czerwca „usiądziemy z wrażenia!”. Autorem koncepcji i kreacji kampanii teaserowej jest agencja Plej wspierana strategicznie przez Melting Pot.

Na facebookowym fanpage’u marki pojawił się post z intrygującym licznikiem umieszczonym na kultowym słoiczku Ketchupu Włocławek. Zegar wskazuje datę 16.06.2018 – to wyraźny znak, że w tym terminie tajemnica zostanie rozwiązana. Uruchomiono również towarzyszącą komunikacji stronę www.

Wraz z kampanią online prowadzone są działania we Włocławku – mateczniku marki. Wybrane miejskie ławki zostały pomalowane na niebiesko. W centrum Włocławka stanął wielki słoik Ketchupu Włocławek z licznikiem, a na bulwarach wiślanych pojawił się 30 metrowy baner informujący o akcji.

Co stanie się 16-tego czerwca? Marka Włocławek zdradza jedynie, że będzie to podziękowanie od marki dla swoich wiernych konsumentów.

Autorem koncepcji i kreacji kampanii teaserowej jest agencja Plej wspierana strategicznie przez Melting Pot. Patronat nad akcją objął Prezydent Miasta Włocławka. Dom mediowy: Starcom

MW