Event MIX „B2Beat…” – branża eventowa, reklamowa i media ponownie spotykają się w Hulakula!

„B2Beat…” – branża eventowa, reklamowa i media ponownie spotykają się w Hulakula!

0
„B2Beat…” – branża eventowa, reklamowa i media ponownie w Hulakula

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta kontynuuje projekt „B2Beat… branża spotyka się w Hulakula!”, czyli imprezy skierowanej do osób, które zawodowo zajmują się eventami, reklamą i mediami. Już 3 października branża ponownie będzie się bawiła w Hulakula.

 Również w tym roku chcemy zaprosić do zabawy w naszym centrum osoby, które zwykle pojawiają się u nas zawodowo. Na co dzień ciężko pracują na każdy udany event, ale na imprezie „B2Beat…” to właśnie oni mają się dobrze bawić i zapomnieć o pracy. Podobnie jak w roku ubiegłym przygotowaliśmy sporo atrakcji, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu – 3 października branża spotyka się w Hulakula! zapewnia Bogumił George, prezes BMG Entertainment, właściciel marki Hulakula.

Już tradycyjnie, w trakcie „B2Beat…” odbędzie się Branżowy Turniej Bowlingowy. To okazja, by zmierzyć się ze swoją konkurencją i współpracownikami… na torach do kręgli. Dla najlepszych przygotowane zostały atrakcyjne nagrody, a dla zwycięskiej drużyny – voucher na 10 000 zł do zrealizowania w Hulakula.

Rejestracji drużyny można dokonać już teraz na stronie: ZOBACZ TUTAJ.

W każdej drużynie może wystąpić pięcioro zawodników, reprezentujących jedną lub kilka firm.

Udział w turnieju jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy, by nie zwlekać z rejestracją drużyn!

Tego wieczoru na gości „B2Beat…” czeka także mnóstwo innych atrakcji, zachęcamy więc również do zgłaszania chęci udziału w samej imprezie poprzez stronę: ZOBACZ TUTAJ.

Wstęp na wydarzenie – tylko dla zarejestrowanych osób, które otrzymają potwierdzenie organizatora.

Wszystkie szczegóły : TUTAJ.

Organizator wydarzenia: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Partner: MeetingPlanner.pl

Patron branżowy: Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE)

OOH event! i targi EVENT MIX są patronem medialnym wydarzenia.