Event MIX Night of the Arts* – produkcja Exclusive Event

Night of the Arts* – produkcja Exclusive Event

0

KONCERT LEGEND MUZYKI ROZRYWKOWEJ podczas eventu Night of the Arts* – produkcja Exclusive Event.

Mówi się, że w sztuce nie ma granic, w każdym momencie pojawiają się bowiem dzieła, które w dotychczas ustalonych granicach się nie mieszczą… I tak też było 2 lutego w Galerii Szyb Wilson w Katowicach podczas eventu Night of the Arts zorganizowanego przez agencję Exclusive Event.

Wieczór nie bez powodu miał miejsce w Galerii Sztuki. Goście mieli bowiem obcować ze sztuką przez duże S, z muzyką przez duże M oraz z tańcem przez duże T, czyli wszystkim tym, co w tym jednym, jakże potężnym słowie SZTUKA się zawiera. Celem agencji było dostarczenie najbardziej artystycznych uniesień, wzruszeń oraz niezapomnianych wrażeń w otoczeniu nietuzinkowych dzieł sztuki, ceramiki, nie zapominając o artyzmie kulinarnym, bo i ten, był odpowiednio zaakcentowany. Na 3 poziomowej scenie, wystąpiła 40 osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej w towarzystwie takich artystów jak: Kasia Moś, Piotr Cugowski, Janusz Radek, Juan Carlos Cano, Kuba Jurzyk, czy Szymon Grzybacz. Mistrzem ceremonii – był dyrygent Przemysław Piotr Pasternak, a wydarzenie poprowadziła Anna Popek. Sam koncert trwał 120 min, a sposób, w jaki stopniowane były emocje, nie pozwalał Gościom ani na minutę na oderwanie wzroku od potężnej sceny. A to, co wzbudziło największe poruszenie to fakt, iż zaproszeni mieli nie tylko okazję posłuchać przebojów największych legend muzyki rozrywkowej, ale również zostali zaproszeni na parkiet, gdzie w towarzystwie wspomnianych wcześniej wokalistów, tancerzy formacji Atelie oraz akrobatów grupy Everest – czyli łącznie 60-cio osobowej grupy artystów – mogli bawić się i cieszyć tą, jakże wyjątkową atmosferą.

To, co było najbardziej zaskakujące to fakt, iż event skierowany był jedynie do 150 Gości, a jego oprawa przypominała potężne koncerty gwiazd, na które zaprasza się po kilka tysięcy osób. Sama scenografia sceniczna, za którą odpowiadali niezawodni eksperci – GMB Pro Sound & Focus Light Team – mogłaby spokojnie zadowolić największe hale koncertowe w Polsce i na świecie. A żeby tego było mało, przestrzeń, w której odbywał się event, również nie należy do tych tuzinkowych, zarówno pod kątem wizualnym, jak i logistycznym (utrudnienia w montażach z racji schodów, które prowadzą do galerii, brak ogrzewania oraz skomplikowana infrastruktura pod kątem garderób, zapleczy itp.). Nad eventem pracowało łącznie około 200 osób.

I już dziś wiadomo, że Adriana Piekarska – reżyser i producent wydarzenia – planuje wyjść ze swoim autorskim projektem zarówno na polskie, jaki i zagraniczne sceny muzyczne.

Reż. Adriana Piekarska
Kier. Produkcji: Aurelia Ścibisz
Kier. Projektu: Ewelina Wrona
Kier. Sceny: Małgorzata Mączka
Kier. Logistyki: Artur Drzazga
Kier. Techniczny: Kinga Ludwik

* Koncepcja i realizacja eventu stanowi dzieło w rozumieniu przepisów prawa, a zawłaszczenie rozwiązania autorskiego, nielegalne jego kopiowanie w całości lub częściowo stanowi czyn nieuczciwej konkurencji, którego sprawca ponosi odpowiedzialność cywilną i karną.

O tym, jak powstał pomysł na tego typu wydarzenie, pisze Adriana Piekarska TUTAJ.

Wszystkie zdjęcia Produkcja Exclusive Event.