Marketing MIX Wielka loteria „Lubię Zimę z Tymbarkiem”

Wielka loteria „Lubię Zimę z Tymbarkiem”

0

Na rozgrzanie zimą Tymbark przygotował dla konsumentów wyjątkową loterię! By wziąć w niej udział wystarczy zakupić produkty marki za minimum 6 złotych i zarejestrować paragon jednocześnie odkrywając swoją e-zdrapkę na stronie www.lubie.tymbark.com. Nagrody takie jak 1000 specjalnych Winter Packów oraz wycieczka Winter Trip sprawią, że każdy wygrany polubi zimę z Tymbarkiem! 

Tymbark znalazł sposób, jak poradzić sobie z zimą. Wielka loteria to sposób, by zdobyć unikalne nagrody, które poprawią humor nawet największym zmarzluchom.

Wystarczy kupić produkty Tymbarku za minimum 6 zł, w okresie od 28.02. do 3.03.2019 r. w dowolnym sklepie, zachować paragon i wejść na stronę www.lubie.tymbark.com. By wziąć udział w loterii, odkrywamy swoją e-zdrapkę i rejestrujemy się na stronie. Pozostaje wysłać zgłoszenie, odkryć pola pod zdrapką i sprawdzić, czy się wygrało!

Do wygrania czeka aż 1000 zestawów zimowych akcesoriów (każdy Winter Pack to Tymbarkowe gadżety: czapka, skarpety, ślizgacz, worko-plecak) oraz nagroda główna, czyli wycieczka Winter Trip. W losowaniu nagrody głównej na koniec loterii biorą udział wszystkie zgłoszenia. Informacje o akcji można znaleźć na stronie internetowej, jak również w przestrzeniach sklepowych, w postaci specjalnych ekspozycji.

Zapraszamy na stronę: www.lubie.tymbark.com

Loteria trwa do: 03.03.2019 r.

Agencje odpowiedzialne za akcję: Grzegrzółka&Ko, Brand Backup

JK