Event MIX Rezydencja Luxury Hotel*** wzbogaci ofertę Strefy EVENT MIX

Rezydencja Luxury Hotel*** wzbogaci ofertę Strefy EVENT MIX

0

Hotel z największą powierzchnią bankietową na Śląsku zadebiutuje na targach FestiwalMarketingu.pl.

Rezydencja Luxury Hotel**** w Piekarach Śląskich to nie tylko czterogwiazdkowy butikowy hotel, odznaczany w prestiżowych konkursach, ale także miejsce wyróżniające się pod względem możliwości organizacyjnych eventów, jubileuszy i uroczystości firmowych.

Na przestrzeni sześciu lat działania, Rezydencja zrealizowała tysiące jubileuszy firmowych, co zaowocowało bogatym doświadczeniem w zakresie organizacji nietuzinkowych przyjęć o różnej tematyce.

Powierzchnia, którą oddają do dyspozycji gościom daje możliwość organizacji największych imprez firmowych w Aglomeracji Śląskiej. Imponująca wielkość Rezydencji – 600 mkw., czyni z nich największy hotel pod względem powierzchni bankietowej. Przyjęcia odbywają się na Sali Balowej, która w połączeniu z salami: Bankietową i Kryształową może pomieścić nawet do 350 gości.

Na uwagę zasługuje także ogród, który latem jest miejscem targów, pokazów mody, czy imprez plenerowych. Zaprojektowany w stylu angielskim, wypielęgnowany i dopracowany w każdym szczególe, daje doskonałe możliwości dla organizacji plenerowego wydarzenia firmowego.

– FestiwalMarketingu.pl ze Strefą EVENT MIX to jedno z ważniejszych wydarzeń branży eventowej, dlatego to zdecydowanie miejsce dla nas. Podczas targów chcielibyśmy zaprezentować możliwości organizacyjne i podzielić się naszym doświadczeniem z dotychczasowych realizacji. Rezydencja to wymarzone miejsce do organizacji koncertów, pokazów mody, jubileuszy firmowych, szkoleń, warsztatów czy imprez integracyjnych i chcielibyśmy to pokazać we wrześniu w Warszawie – mówi Tomasz Ostoia, Zastępca Dyrektora Hotelu.

Obiekt zaprasza na stoisko G18 w Strefie EVENT MIX.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana IV edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi.

Poniżej relacja z targów 2018: