Aktualności Ciekawa oferta firmy Naklejkon.pl

Ciekawa oferta firmy Naklejkon.pl

0

Na stoisku serwisu Naklejkon.pl można było zobaczyć nie tylko wysokiej jakości naklejki i etykiety. Firma regularnie wprowadza do swojej oferty nowości, mogliśmy usłyszeć już o naklejkach SuperMoc, bezklejowych, czy podłogowych.

Tym razem odwiedzający mieli okazję zobaczyć magnesy i podkładki pod kubki.

– Nowości cieszyły się zainteresowaniem, dostaliśmy masę pozytywnych komentarzy od odwiedzających, ale także od innych wystawców. Chwalono jakość druku, oraz dokładność cięcia. Mało kto spodziewał się u nas podkładek, ale według mnie jest to naturalna ewolucja firmy. To jedna z wielu nowości, które planujemy wprowadzić do oferty. Większość zleceń które produkujemy, to produkty reklamowe – naklejki z logo, zabawnymi wzorami, magnesy na lodówkę, projekty naklejek gadżetów dokładanych do zamówień. Podkładki idealnie wpasowały się w tą filozofię – klienci mają świadomość, że logo obdarowanego kontrahenta na biurku, choćby schowane pod kubkiem – buduje podświadomie relacje między firmami – mówi Tomasz Zawada, współwłaściciel firmy.

– Użytkownicy Naklejkona doceniają również nasz model współpracy – wyceny w pełni online, możliwość zamawiania małych ilości sztuk, a także fakt iż właściwie wszystkie produkty mogą być cięte po niestandardowym obrysie, nawet omawiane podkładki. To w połączeniu z Biurem Obsługi Klienta które sprawnie odpowiada na zapytania i podchodzi indywidualnie do każdego klienta powoduje, że grono naszych użytkowników stale rośnie – dopowiada Dawid Kuberacki, kierownik serwisu Naklejkon.

Profesjonalizm widać również w samym wyglądzie stoiska, jak dowiedzieliśmy się z rozmowy – oklejenie tagrowego boxu to autorski projekt wykonany od A do Z przez Naklejkonową ekipę.

– Chcieliśmy pokazać, że duże naklejki nie są takie straszne, folia easy-dot sprawia, że stoisko przygotowaliśmy w niedługo ponad godzinkę, mimo, że nie zajmujemy się tym na co dzień. Jak przebiegło klejenie? Możecie zobaczyć sami na timelaps-ie – dodaje Kierownik.

MW