Wydarzenia Pierwiastek K! w marcu już po raz czwarty!

Pierwiastek K! w marcu już po raz czwarty!

0

Tradycyjnie w okolicy Dnia Kobiet Regionalna Izba Gospodarcza zaprasza na wydarzenie skierowane do kobiet. Warto już dziś zarezerwować czas 6 marca.

To jedyne tego typu wydarzenie na Śląsku mające na celu integrację kobiet z lokalnego środowiska biznesowego, dostarczenie wiedzy, inspiracji, a także dające możliwość wymiany doświadczeń w luźnej atmosferze i przede wszystkim… okazja wyśmienitej zabawy!

Po prostu, to spotkanie dla kobiet, które chcą miło spędzić czas i poznać inne, fantastyczne przedstawicielki płci pięknej!

W programie czwartej edycji wydarzenia oczywiście nie zabraknie atrakcji, zarówno merytorycznych, jak i rozrywkowych!

Jedną z prelegentek będzie Irena Kamińska-Radomska, wykładowczyni i trenerka, założycielka firmy szkoleniowej The Protocol School of Poland. Autorka książek m.in. „Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji”, „Jak zostać damą”. Gość/ekspertka TVN (mentorka „Projektu Lady”).

Zakres tematyczny warsztatów:

+ Savoir Vivre w biznesie
+ Komunikacja międzykulturowa
+ Dress code dla kobiet
+ Wystąpienia publiczne

Formuła wydarzenia jest szeroka, każda Pani znajdzie coś dla siebie. Będą prezentacje, konsultacje, power speech’e, pyszne degustacje i wiele innych niespodzianek. Warto pamiętać o wizytówkach, by wziąć udział w loterii wizytówkowej.

Pełna agenda już wkrótce.

Bilety i rejestracja:  SZCZEGÓŁY TUTAJ.

Wydarzenie odbędzie 6 marca w siedzibie organizatora – Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach ul. Opolska 15, w godz. 14.00-20.00.
Po części oficjalnej dla chętnych przewidziane jest AFTER PARTY w Scena54 – Katowice!

Współorganizatorzy Pierwiastka K!: FAME PR & MARKETINGJej Wysokość Komunikacja

OOH magazine jest patronem medialnym wydarzenia.

MW