Wydarzenia WHITE SQUARE FESTIVAL – Nowy termin!

WHITE SQUARE FESTIVAL – Nowy termin!

0

Majacy odbyć się w kwietniu br. festiwal reklamy i marketingu White Square 2020, został przeniesiony na 24-26 czerwca. Zgłoszenia są otwarte online na oficjalnej stronie adfest.by i potrwają do 31 maja. Obecnie napłynęło już 511 zgłoszeń od uczestników z 20 krajów świata.

To kreatywne wydarzenie z nagrodami zajmuje mocną pozycję w rankingach festiwali Europy Wschodniej. White Square daje możliwość międzynarodowej sławy projektom wykonanym zarówno przez duże agencje sieciowe, jak i mniejsze niezależne agencje.

Zgłoszenia przyjmowane są w 7 kategoriach – Kreatywność, Branding, Marketing, Digital, Kreatywna Skuteczność, Media, Reklama społeczna. Prace można zgłaszać TUTAJ

Jury znajdą się przedstawiciele najlepszych niezależnych agencji z ponad 20 krajów, z których ponad połowa ma spore doświadczenie i sędziowała w takich konkursach jak: Cannes Lions, Pencils itp. Wysoki poziom procesu oceniania, poziom jury i zgłoszeń zostało wielokrotnie uznany przez czołowych przedstawicieli międzynarodowej społeczności zawodowej, w tym przez The Gunn Report, którzy uczestniczyli w White Square w 2016 roku.

Oprócz konkursów, organizatorzy zapewniają trzydniowy program biznesowy i edukacyjny składający się z ponad 70 różnych aktywności: master-classes, warsztaty, wykłady światowej sławy profesjonalistów, które pozwolą akredytowanym uczestnikom festiwalu znaleźć się w centrum europejskiej twórczości. Program zostanie zakończony ekscytującą galą wręczenia nagród.

Szczegółowe informacje o White Square znajdują się na oficjalnej stronie internetowej TUTAJ.

KL