Logo

Event MIX

PowerEvents is back!

Życie powoli wraca do normalności, a pracownicy do biur. O tym, jak wygląda powrót PowerEvents, rozmawiamy z właścicielem Pawłem Haberką.

PowerEvents is back !

Tak, z początkiem miesiąca podjęliśmy decyzję o zakończeniu pracy w trybie home office i powrocie do biura. Decyzja ta wywołał wiele pozytywnych emocji, tak po prostu stęskniliśmy się za sobą.

Jak wygląda wasz plan działania na najbliższy okres?

Najbliższe miesiące chcemy wykorzystać na nadrobienie i poprawę tego, co chcieliśmy zrobić wcześniej, a nigdy nie było czasu. Są to proste tematy jak korekty w naszych ofertach itp. Opracowujemy też konkretną ofertę na działalność online. Poza tym planujemy nasze oddolne inicjatywy, które mam nadzieje spotkają się z szerokim zainteresowaniem. Na chwilę obecną wszystkie plany chowamy za tajemniczą nazwą #USEYOURPOWER. Szczegóły wkrótce…

Choć jakiekolwiek prognozowanie w obecnej sytuacji to istne „wróżenie z fusów” – jak oceniacie przyszłość rynku eventowego w Polsce?

Kluczowy dla branży będzie maj – z zainteresowaniem obserwujemy co się odblokuje i w jakim stopniu otworzą się firmy. W okresie letnim nastąpi pierwsza analiza stanu rynku. Wstępne zapytania mogą pojawić się w połowie wakacji – prognozujemy, że będą dotyczyły głównie małych wydarzeń. Duże imprezy powrócą do naszych kalendarzy w przyszłym roku. Jaka jest przyszłość rynku eventowego? Za 2 lata wszystko wróci do normy, a w nowej rzeczywistości digital będzie miał swój udział, jednak nie zdominuje branży.

Od 10 maja w Hiszpanii w ramach poluzowania obostrzeń będzie można organizować koncerty i imprezy kulturalne dla maksymalnej liczby 200 widzów na wolnym powietrzu i dla 30 widzów we wnętrzach. Co myślisz o takich rozwiązaniach?

Bardzo dobrze. Z czasem każdy z nas wyrabia sobie opinię na bieżącą sytuację. Jednak jak najszybciej trzeba otwierać firmy i starać się wrócić do normalnego funkcjonowania z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Jak obecnie wygląda wasza oferta?

Z końcem miesiąca powinna być w pełni gotowa oferta digitalowa. Chcemy pokazać Klientom konkretne rozwiązania i możliwości naszego produktu z lokalizacjami, rozwiązaniami integracyjnymi czyli full pakiet.

www.powerevents.pl