Event MIX Sesje Treningowe z SJS dla Marcina Turskiego!

Sesje Treningowe z SJS dla Marcina Turskiego!

0

Polskie środowisko motoryzacyjne jest poruszone zmaganiami z chorobą nowotworową znanego kierowcy rajdowego, Marcina Turskiego. Akcję charytatywną, mającą na celu zebranie środków na pokrycie kosztów drogiego leczenia, wspiera również Grupa SJS. S.A.

Już 22 czerwca, podczas Sesji Treningowych na Torze Kielce, będzie można nie tylko doświadczyć przyjemności płynącej z jazdy samochodem, ale również konkretnie pomóc.

-To będzie wyjątkowa edycja, ponieważ część dochodu z sesji przeznaczymy na szczytny cel, jakim jest wsparcie naszego kolegi z branży – Marcina Turskiego. Wierzymy, że motoryzacja zrzesza ludzi o wielkich sercach i że dołączą do nas nie tylko fani czterech kółek, ale także ludzie dobrej woli, którym nie jest obojętny los „Turasa”. Udowodnijmy, że w jedności siła i podzielmy się z Marcinem pozytywną energią, która – mamy gorącą nadzieję – podniesie go na duchu i pozwoli przetrwać ten trudny czas – mówi Irek Dancewicz, prezes Grupy SJS S.A.

Sesje Treningowe z SJS to cykliczna, dedykowana każdemu kierowcy impreza, bez względu na posiadane umiejętności czy samochód. Ideą wydarzenia jest doskonalenie umiejętności za kierownicą, ale też czysto sportowe przeżycia i spora dawka adrenaliny. Bezpieczne i profesjonalnie przygotowane trasy, łączące się z wymagającym leśnym odcinkiem Toru, możliwość przetestowania własnego samochodu i specjalistyczne porady od instruktorów istniejącej na rynku 20 lat Szkoły Jazdy Subaru dopełniają obrazu imprezy.

Oprócz Sesji Treningowych, zaplanowanych w godzinach 8:00-18:30, na Torze Kielce pojawią się tego dnia również przyjaciele Marcina, którzy założyli na platformie Facebook profil – „Let’s Drive for Turas”. Dochód z organizowanych przez nich szkoleń w całości zostanie przekazany na leczenie kierowcy rajdowego.

Na sesje można się zapisywać pod adresem: biuro@sjs.pl oraz pod numerem telefonu: 664 128 812.

Serdecznie zapraszamy!

www.sjs.pl