Logo

Event MIX

Poznań Moto Fest już w najbliższy weekend !

Imprezy motoryzacyjne powracają na Targi Poznańskie. Poznań Motor Show będzie wydarzeniem pełne emocji i najlepszej zabawy. Podczas spotkania zaprezentuje się ponad 200 samochodów, motocykle, kampery i wiele więcej.

Poznań Moto Fest to nowy event w kalendarzu imprez organizowanych przez Grupę MTP. To piknik motoryzacyjny, będący częścią wspólnej kampanii Grupy MTP, Miasta Poznań oraz lokalnych firm i instytucji – #WracamyDoGry. Przez dwa dni teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni bogata ekspozycja, w której znajdzie się ponad 200 wyjątkowych pojazdów, w tym samochody, motocykle i kampery.

Fani czterech kółek będą mogli podziwiać zarówno nowoczesne, sportowe auta, jak i klasyczne, zabytkowe modele. Spodziewanych jest ponad 50 super-samochodów oraz pojazdów kolekcjonerskich. Na zwiedzających czekają również nowości zaprezentowane przez czołowych poznańskich dealerów samochodowych oraz auta tuningowe. Miłośnicy jednośladów będą mogli z kolei podziwiać pokazy motocyklowego Stuntu. To wszystko uzupełnią liczne atrakcje dla całej rodziny, a także zabawy i aktywności dla najmłodszych.

Pierwszego dnia 27 czerwca ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających w godzinach od 10:00 do 17:00, z kolei dzień później 28 czerwca wydarzenie potrwa godzinę krócej (10:00-16:00).

Szczegóły znajdziesz TUTAJ