Logo

Event MIX

Rewia Tancerze.pl atrakcją turnieju golfa „Space Open Ladies”

27-29 lipca 2020 r., w Sobienie Królewskie Golf & Country Club odbył się turniej golfa „Space Open Ladies” – imprezie towarzyszył szereg dodatkowych atrakcji sportowych i rozrywkowych.

Kulminacją wydarzenia była gala, którą wzbogacił szereg atrakcji dla Pań, m.in. konsultacje kosmetyczne oraz ciekawy program artystyczny oparty na eleganckich, nietuzinkowych i porywających pokazach tańca w wykonaniu tancerzy Rewii Tancerze.pl.

Artyści wystąpili w bodypaintingu przygotowanym przez artystkę-plastyka, pasjonata swojej dziedziny Emilię Obłękowską. Panowie zaprezentowali układy jazzowe i latynoskie, a na koniec porwali Panie do tańca. Za przygotowanie wydarzenia była odpowiedzialna agencja Centrum Eventowe Space.

– Muszę powiedzieć, że event w Sobienie Królewskie Golf & Country Club to jedno z lepszych wydarzeń, w jakich brałam udział. Ciężko jest zorganizować wieczór tylko dla Pań, tak aby atrakcje były ciekawe ale i na wysokim poziomie. Turniej Golfa, wykwintna kuchnia i świetna muzyka – to doskonałe połączenie. Z mojej strony powiem, że eleganckie damskie towarzystwo potrafi docenić wysoki poziom taneczny i artystyczny. Doskonały występ taneczny w połączeniu z artystycznym bodypaintingiem, od samego wejścia zapewniły efekt WOW, a potem temperatura tylko rosła. W obecnej sytuacji cieszy każda realizacja, a szczególnie tak udana – mówi Sylwia Lula Raźna, choreograf Rewii Tancerze.pl.