Logo

Event MIX

Czy catering może być bezpieczny? Z FoodBox Blue tak!

Catering Blue jako wieloletni dostawca usług cateringowych postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom zmieniającego się rynku, tworząc nowy koncept.

FoodBox Blue jest alternatywą dla klasycznych rozwiązań. Dzięki temu, że jest samoobsługowy, FoodBox zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Szeroka oferta box’ów od klasycznego antipasti, rozmaitych finger food, mini burgerów oraz deserów to idealne rozwiązanie podczas organizacji każdego wydarzenia. FoodBox to zarówno klasyczne kompozycje, jak i te streetfood’owe. Zespół Cateringu Blue dokłada wszelkich starań, aby propozycja była interesująca oraz wychodziła naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom.

Wykwintne jedzenie zamknięte w eleganckim pudełku jest dostarczane pod wskazany adres. FoodBox Blue dba o ekologię i wspiera lokalnych dostawców. Box’y są całkowicie biodegradowalne, a produkty takie jak warzywa, owoce, mięso czy ryby pochodzą od sprawdzonych dostawców. FoodBox Blue to innowacyjne, a zarazem proste rozwiązanie zapewniające wygodę i bezpieczeństwo.

Wystarczy złożyć zamówienie, aby cieszyć się pysznym jedzeniem, które nada smaku każdemu wydarzeniu.