Wydarzenia FestiwalMarketingu.pl / FestiwalDruku.pl już za 2 tygodnie!

FestiwalMarketingu.pl / FestiwalDruku.pl już za 2 tygodnie!

0

Trwa rejestracja na targi FestiwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl. Rejestracja jest bezpłatna dla przedstawicieli branży i dostępna TUTAJ. Podczas tegorocznej edycji, 120 wystawców zaprezentuje swoją ofertę na jednej hali EXPO XXI Warszawa.

W dniach 9-10 września br. w EXPO XXI Warszawa zaprezentują się dostawcy artykułów promocyjnych dla branży reklamy i marketingu oraz dostawcy mediów i maszyn. 

Jak podkreśla Monika Opałka, Dyrektor Sprzedaży FestiwalMarketingu.pl, biznes potrzebuje spotkań. – Research przeprowadzony przez nas wśród wystawców, jak i zwiedzających dał nam jednak jasny sygnał z rynku – branża potrzebuje spotkania w profesjonalnej przestrzeni, powrotu do prowadzenia biznesu i spotkania z klientami oraz kontrahentami. Biznes rodzi się na targach, szczególnie w naszej branży. W tym roku połączyliśmy obie imprezy na jednej hali, FestiwalMarketingu.pl, który jest kompleksową propozycją dla branży reklamowej i gadżetowej oraz FestiwalDruku.pl – który w tym roku skupia się zwłaszcza na druku na tekstyliach,  zdobieniu odzieży i znakowaniu gadżetów reklamowych – wyjaśnia Monika Opałka.

Tegoroczna edycja targów jest przygotowywana w oparciu o wszelkie zasady bezpieczeństwa – wedle wytycznych Ministerstwa Rozwoju. Z wporwadzonymi zmianami można zapoznać się poniżej:

Targom towarzyszą wydarzenia specjalne: konkursy POS STARS, SUPER GIFT oraz Złoty Medal. Główne wydarzenia towarzyszące to konferencja Marketing Mix oraz EVENT MIX

Bezpłatna rejestracja na targi:

FestiwalDruku.pl -> KLIKNIJ

FestiwalMarketingu.pl -> KLIKNIJ

KL