Event MIX Krzysztof Bratek – Sprzedaż dziś i jutro. Intencje, relacje, zaufanie | Konferencja...

Krzysztof Bratek – Sprzedaż dziś i jutro. Intencje, relacje, zaufanie | Konferencja EVENT MIX 2020

0

O precyzyjnej sprzedaży w niespokojnych czasach rynkowych, o tworzeniu systemu sprzedaży oraz budowaniu sprzedaży relacyjnej opowie podczas konferencji EVENT MIX odbywającej się w ramach FestiwalMarketingu.pl, Krzysztof Bratek, członek MPI Poland Chapter.

Krzysztof Bratek, współzałożyciel agencji Magenta Group Events, która powstała w 2011 roku, event manager z kilkunastoletnim doświadczeniem, szkoleniowiec i konferansjer. Z branżą eventową związany jest od ponad 20 lat: najpierw jako tancerz-artysta estradowy, instruktor, a później jako choreograf. Z wykształcenia magister inżynier po krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. Jego zmysł techniczny i wiedza praktyczna sprawiają, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Specjalista od produkcji eventowych dla klientów B2B. Pasjonat i twórca gier miejskich, terenowych i teambuildingowych, autor programów rozwojowych dla klientów korporacyjnych, współtwórca Systemu 5W wspierającego holistyczny rozwój biznesu. Produkował wydarzenia dla m.in. PGE, Samsung, IBM, Amer Sports, ECS, Herbalife.

Krzysztof Bratek wygłosi prelekcję: „Sprzedaż dziś i jutro. Intencje, relacje, zaufanie”.

– Przyjęło się, że dobry sprzedawca to ten, który sprzedaje najwięcej – co powinno być jego celem: częsta sprzedaż o dużej rotacji, czy mniejsza sprzedaż do stałych odbiorców? Precyzyjna sprzedaż to taka, która nie marnuje zasobów czasowych i ludzkich agencji, zwłaszcza w niespokojnych czasach rynkowych. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę, tworząc system sprzedaży i w jaki sposób budować sprzedaż relacyjną, posiłkując się przykładami z agencyjnej rzeczywistości – o swoim wystąpieniu mówi Krzysztof Bratek.

W prelekcji możesz wziąć udział, rejestrując się na EVENT MIX w zakładce ZAREJESTRUJ SIĘ. Dostępny jest również specjalny pakiet konferencyjny, umożliwiający wejście na EVENT MIX oraz MARKETING MIX.

Konferencja EVENT MIX rozpoczyna się od 11:00. Organizator zachęca, aby uczestnicy konferencji przyjechali wcześniej, odwiedzili stoiska wystawców i napili się z nimi aromatycznej kawy. Targi są otwarte do godz. 17:00.