Wydarzenia Nowy termin konferencji Scena Jutra 2021

Nowy termin konferencji Scena Jutra 2021

360
0

Z powodu pandemii wirusa SARS-COV-2 Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych – Scena Jutra 2021 zostaje przeniesiona na nowy termin. Wydarzenie, które pierwotnie zostało zaplanowane na 17 – 18 lutego 2021, odbędzie się w terminie 17 – 18 listopada 2021. Zmienia nie ulega miejsce, w którym odbędzie się Konferencja, pozostaje nim Teatr Wielki – Opera Narodowa.

W czasie oczekiwania na spotkanie w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej organizator zaprasza również do sieci na prelekcje i dyskusje z ciekawimy osobistościami z Polski i Świata, podczas Scena Jutra ON LINE.

Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii scenicznych Scena Jutra 2020 w ciągu dwóch dni przyciągnęła do Teatru Wielkiego – Opery Narodowej kilkuset uczestników. Wydarzenie podzielono na dwie części: Konferencja Scena Jutra, gdzie zgromadzeni w Sali Kameralnej uczestnicy mogli posłuchać niezwykle ciekawych prelegentów, w tym Dana Brauna – Show Directora zespołu Metallica, scenarzysty i scenografa – Giorgos Stylianou-Matsis’a, Glena Kelly’ego z The Imaginarium Studios czy Pascala Richer’a z 4U2C Design Studio, Cirque du Soleil Entertainment Group, a także Małgorzaty Szabłowskiej z Teatru Wielkiego – Opery Narodowej czy Pawła „Spidera” Pająka z Percepto [LAB] i wielu innych. Równocześnie na Salach Redutowych odbywały się dyskusje, warsztaty oraz wystawa Scena Jutra. Tu uczestnicy wzięli udział w 16 panelach dyskusyjnych, gdzie wystąpiła rekordowa liczna 64 panelistów. W osobnej przestrzeni wystawienniczej na 19 stoiskach, swoje miejsce znaleźli zarówno dystrybutorzy oraz dostawcy.

Sukces, jakim okazało się to wydarzenie doprowadził do powołania Fundacji Scena Jutra, która w ramach prowadzonej działalności przygotowuje wspólnie z Teatrem Wielkim – Operą Narodową kolejną – czwartą już edycję Konferencji Scena Jutra. Ciekawi prelegenci, wykłady edukacyjne, panele dyskusyjne, a także wystawa sprzętu i technologii scenicznych to wszystko będzie dostępne dla uczestników.

 

AS