Aktualności Headwear Professionals z nową stroną internetową

Headwear Professionals z nową stroną internetową

0

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Headwear Professionals oddała do użytku nową stronę internetową. Głównymi celami, który przyświecały powstaniu nowej strony były: jasna i przejrzysta prezentacja oferty czapek reklamowych, przedstawienie możliwości i technik znakowania, a także ułatwienie pracy z produktami i składania zapytań.

Co można znaleźć na nowej stronie Headwear Professionals?

  1. Oferta – tutaj można zapoznać się z całą ofertą produktów, które są w ciągłej dostępności. Czapki zostały podzielone na czytelne kategorie produktowe. Bezpośrednio z karty produktu istnieje możliwość wysłania zapytania ofertowego, widoczne są także dostępne wersje kolorystyczne i rozmiarowe oraz ich dostępność na magazynie.
  2. Techniki znakowania – tutaj znajdują się opisy i prezentacje możliwości znakowania czapek reklamowych.
  3. FAQ – czyli dział, w którym można znaleźć odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania – są tutaj informacje m.in o możliwościach znakowania, danych logistycznych czy o samych produktach.
  4. Blog – w tym miejscu będzie można zapoznać się z newsami z życia firmy oraz całej branży gadżetów reklamowych, w przyszłości pojawią się także materiały edukacyjno-szkoleniowe.
  5. Katalog – standardowo w tym miejscu będzie można zapoznać się z najnowszym katalogiem produktowym czy też pobrać katalog w wersji „no name”.

Na bieżąco firma będzie informować o nowych funkcjonalnościach, które sukcesywnie będą dokładane do nowej strony www.

www.headwear.com.pl

KL