Inspiracje ORGANIC, FAIR & RECYCLING – eko możliwości od L-SHOP-TEAM

ORGANIC, FAIR & RECYCLING – eko możliwości od L-SHOP-TEAM

0

Kto dba o środowisko, wspiera zasady Fair Trade znajdzie w ofercie L-SHOP-TEAM – największego w Polsce dystrybutora tekstyliów promocyjnych – tekstylia, które z pewnością spełnią jego oczekiwania.

DON‘T PANIC.BE ORGANIC! – tym hasłem belgijska marka B&C Collection prezentuje szeroki asortyment produktów, np. Inspire Polo (BCPW440) wykonanych w 100% z bawełny organicznej,  w ramach 3 nowych kolekcji: Organic Inspire, #Organic E150 i Organic.

W 2021 marka Just Hoods by AWDis kolekcją Organic Just Hoods wprowadza na rynek zupełnie nowe produkty oparte na ekologii i recyklingu, np. Unisex Organic Hoodie (JH201).

Dla marki Regatta zrównoważony rozwój, uczciwość i przejrzystość są priorytetami działalności. Wartości te podkreśla kolekcja Honestly Made, której artykuły wykonane są w 100% z poliestru z recyklingu, który pozyskiwany jest z co najmniej z 15 plastikowych butelek, np.  Recycled Softshell Jacket (RG6000)

Marka Stedman® poddała już recyklingowi 1,5 miliona plastikowych butelek. The Recycled Collection (np. Recycled Sports-T Move- S8830) pomaga zredukować ilość plastiku przyczyniając się do zmniejszania ilości śmieci na świecie.

Westford Mill czyni codzienne życie bardziej przyjaznym dla środowiska. Oddaje w ręce klientów torbę na całe życie – Organic Cotton Mesh Grocery Bag (WM150) w 100% z bawełny organicznej z certyfikatami GOTS i OCS.

Uczciwie wyprodukowane ręczniki można znaleźć u niemieckiej marki Fair Towel oferującej produkty wykonane w 100% z bawełny Fairtrade, np. Cozy Hand Towel (FH100H ).

Więcej marek i produktów na  www.l-shop-team.pl