Bez kategorii Pełna kolekcja B&C Organic w Falk&Ross

Pełna kolekcja B&C Organic w Falk&Ross

0

Firma Falk&Ross zawsze była o krok dalej z wszelkimi trendami na rynku tekstyliów promocyjnych  i uważnie wsłuchiwała się w potrzeby swoich Klientów.

40-letnie doświadczenie na rynku odzieży reklamowej w Europie pozwala jej na tworzenie każdego roku nowych możliwości biznesowych dla swoich partnerów.

Przykładem jest najnowsza kolekcja B&C Organic. Jeszcze nie tak dawno, na rynku niewiele było propozycji  odzieży wykonanej z bawełny organicznej, bądź była ograniczona po względem kolorystycznym i rozmiarów.

Te czasy na szczęście odeszły i teraz mamy mnóstwo możliwości. Kolekcja B&C Organic to tshirty, polo, bluzy z zamkiem, bluzy z kapturem dostępne w kilkunastu najmodniejszych kolorach tego sezonu: pastelowe, chłodne odcienie zieleni, mięty czy bardziej soczyste odcienie żółtego, pomarańczowego. Niektóre z nich są dostępne nawet w 9 rozmiarach!

Zrównoważony rozwój to ogromna odpowiedzialność, dlatego każdy produkt z kolekcji B&C Organic posiada niezbędną certyfikację: OCS (Organic Concent Standard), BSCI oraz  Fair Wear.

Pełna kolekcja B&C Organic na stronie www.falk-ross.com