Aktualności Promocja Cottover na bluzy i t-shirty z bawełny organicznej i poliestru z...

Promocja Cottover na bluzy i t-shirty z bawełny organicznej i poliestru z recyklingu 

0

Dopasowana bluza z kapturem z bawełny organicznej i poliestru z recyklingu oraz klasyczne T-shirty z bawełny organicznej certyfikowanej ekologicznej marki Cottover teraz w okazyjnej cenie.

Tylko do 15 maja trwa promocja na bluzy w wersji męskiej o nazwie Hood i damskiej, Hood Lady, które są wykonane z 80% z bawełny organicznej oraz w 20% z poliestru pochodzącego z recyklingu. Gramatura bluz to 280 g/m2. Klasyczne T-Shirty z dekoltem w kształcie litery U to 100% bawełny organicznej oraz gramatura 160 g/m2. Wymienione produkty posiadają renomowane certyfikaty potwierdzające to, że są przyjazne środowisko, konkretnie GOTS, Fairtrade, OEKO-TEX i Nordic Swan Label.

Marka Cottover to szeroki zakres podstawowych ubrań najwyższej jakości. Odzież jest ekologiczna, wygodna, kolorowa i nowoczesna. Cottover posiada liczne, prestiżowe certyfikaty oraz jest jedną z nielicznych marek odzieżowych na świecie, która kładzie tak ogromny nacisk na ekologię swoich produktów. Wybierając produkty marki Cottover oraz świadomie przyczyniasz się walki o zaprzestanie niszczenia środowiska naturalnego.

Opis certyfikatów marki Cottover oraz katalog na stronie https://tg-h.com.pl.