Trade marketing Czas na reSTART branży! Przeczytaj przedtargowe wydanie OOH news

Czas na reSTART branży! Przeczytaj przedtargowe wydanie OOH news

0

Do drukarń, firm poligraficznych i agencji reklamowych trafi niebawem magazyn OOH news – drukowany przewodnik po zbliżających się targach poligrafii reklamowej i szerokie spectrum informacji o wydarzeniu. Dostawcy Mediów i Maszyn zaprezentowali na jego łamach targowe premiery i nowe maszyny w portfolio.

W numerze znaleźć można liczne branżowe nowości, case study, relacje z instalacji, eksperckie poradniki i informacje na temat samych targów. Wiele miejsca poświęcono prezentacji firm wystawiających się na targach. Głos oddano też samym wystawcom, którzy mówią o swoim udziale w targach i tym, co pokażą na swoich stoiskach.

– OOH news to branżowe kompendium wiedzy oraz przedtargowe wydanie promujące wrześniowe targi reklamy i poligrafii. A grono wystawców naszych targów jest imponujące! 170 firm potwierdziło swój udział w wydarzeniu. Teraz czas na odwiedzających, ruszyliśmy więc z rejestracją. Z niecierpliwością czekamy, by razem z naszymi Wystawcami dokonać reSTARTu branży – mówi Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine, organizatora targów Festiwal Marketingu i Druku. 

Lista wystawców dostępna jest TUTAJWstęp na targi skierowany jest wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży. Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać TUTAJ.

Pobierz bezpłatnie magazyn OOH NEWS: TUTAJ.

www.festiwalmarketingu.pl

www.festiwaldruku.pl