Aktualności Doskonalenie umiejętności w SDX Group

Doskonalenie umiejętności w SDX Group

0

Zespół SDX Group nie ustaje w procesie ciągłego doskonalenia umiejętności swojej kadry. Kilka ostatnich miesięcy upłynęło pod znakiem intensywnej pracy nad kompetencjami – za pracownikami sześć szkoleń, celem których było poprawienie nie tylko efektywności, ale również rozwijanie i doskonalenie takich umiejętności jak motywacja, komunikacja, zarządzanie.

W ramach wdrożonego programu Akademia Menadżera nastawionego na rozwijanie indywidualnych cech i umiejętności pracowników prowadzone były szkolenia: Leadership, motywowanie pracowników, efektywna komunikacja, zarządzanie pokoleniami, efektywny zespół oraz coaching.

Skrojony na miarę potrzeb firmy rozbudowany program szkoleń pozwala nauczyć się skutecznej komunikacji międzyludzkiej, bezproblemowego rozwiązywania konfliktów, a także umiejętności negocjacji po to, by ułatwić codzienną pracę wewnątrz organizacji, ale co najistotniejsze z perspektywy Klienta – postawić jakość obsługi na najwyższym poziomie. Współpraca z firmą, której priorytetem obok jakości produktów jest jakość samej obsługi na pewno zaowocuje.

www.sdxgroup.pl