Aktualności Świąteczny katalog czekoladowych upominków na 2021 Chocolissimo by MM Brown

Świąteczny katalog czekoladowych upominków na 2021 Chocolissimo by MM Brown

0

Chocolissimo by MM Brown przygotowało katalog na najgorętszy okres sprzedażowy w branży upominków. Po miesiącach zastoju wiele firm szuka sposobów ożywienia kontaktów z klientami, dlatego już teraz możemy znaleźć w katalogu wiele propozycji produktów dedykowanych na: Advent, Mikołajki, Boże Narodzenie czy Nowy Rok.

– Ofertę upominków dedykujemy zarówno firmom, które planują obdarować swoich pracowników czy partnerów biznesowych, jak i agencjom reklamowym, które poszukują ciekawych, niebanalnych rozwiązań dla swoich klientów. Każdy z produktów może zmienić swój wygląd specjalnie dla Państwa, istnieje bowiem możliwość personalizowania każdego zestawu czy przygotowania – mówi Elwira Dudzińska, B2B Sales&Marketing Team Leader w Chocolissimo by MM Brown.

Nowością w ofercie jest możliwość zakupu VOUCHERÓW, na określoną wartość lub na konkretny produkt. To bardzo doceniona przez klientów forma zakupu upominku i prosta do dystrybucji, bez konieczności zbierania danych adresowych obdarowanych.

Kolejną nowością jest możliwość przygotowania przesyłki w formie LESS WASTE.  Produkty będą zabezpieczone za pomocą:

  • specjalnego papieru bąbelkowego, wyprodukowanego z makulatury,
  • taśmy papierowej, która nadaje się do recyklingu, nie posiada rozpuszczalników a klej jest na bazie kauczuku.

– Zmieniamy się na lepsze – wszystko w trosce o środowisko naturalne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, na preferencyjnych warunkach oferujemy bezpośrednią dystrybucję na wskazane adresy oraz możliwość wysyłki partiami czy długoterminowego magazynowania – reasumuje przedstawicielka Chocolissimo by MM Brown.

Pobierz zawartość katalogu: ZOBACZ TUTAJ

Zobacz katalog interaktywny: TUTAJ.

DZIAŁ OBSŁUGI FIRM: 22 244 27 09     upominki@chocolissimo.pl        www.chocolissimo.pl