Aktualności GeneLAS – Genela sadzi drzewa za każde 100 kalendarzy

GeneLAS – Genela sadzi drzewa za każde 100 kalendarzy

0

Genela to polski producent kalendarzy książkowych i ściennych. W ramach akcji GeneLAS chce przyczynić się do odnowy zasobów leśnych w Polsce, a tym samym do poprawy jakości powietrza, stworzenia domu dla wielu gatunków zwierząt, a także przywrócenia naturze drzew wykorzystanych do produkcji papieru.

– Jako lider rynku kalendarzy książkowych w Polsce mamy świadomość jak ważne jest planowanie czasu i przyszłości. Nie chcemy jednak skupiać się tylko na jednym roku do przodu. Strategia rozwoju naszej firmy zaplanowana jest na lata, dlatego tak ważny jest dla nas zrównoważony rozwój uwzględniający dbanie o zasoby naturalne. Stąd też nasze mocne zaangażowanie w akcję sadzenia drzew razem z posadzimy.pl. Co bardzo ważne – akcja spotkała się z niesamowicie entuzjastycznym przyjęciem przez naszych Klientów, którzy podzielają te same wartości – mówi Marcin Stachoń, Dyrektor Handlowy w Genela. 

Akcja zostanie podsumowana po zamknięciu sezonu kalendarzowego – w styczniu 2022 roku, wtedy wszystkie uczestniczące firmy otrzymają certyfikat i podziękowanie na przyłączenie się do działań na rzecz odnowy lasów z marką Genela. Oczywiście w kolejnym sezonie akcja sadzenia drzew GeneLAS będzie kontynuowana.

Akcję na bieżąco można śledzić pod linkiem TUTAJ.