Aktualności Innowacja w druku cyfrowym na tekstyliach

Innowacja w druku cyfrowym na tekstyliach

0

ROQ Hybrid i ROQ Now są innowacyjnymi rozwiązaniami do druku bezpośredniego na tekstyliach. Wykorzystują technologię DTG (Direct-to-Garment), czyli cyfrowego druku bezpośredniego na bawełnie. Rozwiązanie umożliwia automatyzację procesu produkcji i zwiększenie nakładów.

ROQ Hybrid i ROQ Now dedykowane są producentom odzieży, poszukującym możliwości rozwijania biznesu i realizacji zleceń z nadrukami, zawierającymi złożone wielokolorowe grafiki. Urządzenia rozszerzają potencjał produkcyjny dzięki ponadprzeciętnej jakości i bogactwie kolorystycznym druku cyfrowego oraz możliwości jego połączenia z drukiem sitowym (w szczególności efektami specjalnymi, nie do osiągnięcia w innych technikach).

Wśród najważniejszych korzyści dla użytkowników wymienić należy: możliwość automatycznego przygotowania podłoży do druku (nałożenie preparatu do pretreatmentu i wstępne wygrzanie), łatwa obsługa zestawu (jeden operator), wysoka wydajność druku, a także web-2-print, (e-drukowanie), czyli zlecenie wydruku bezpośrednio przez klienta przez Internet.

Czytaj więcej: TUTAJ