Logo

Marketing MIX

Carat (dentsu Polska) wygrywa budżet mediowy mBanku

Carat (dentsu Polska) wygrywa budżet mediowy mBanku

Dzisiejszy świat mediów stawia ogromne wyzwania, ale i niezwykłe możliwości rozwoju. Umiejętne wykorzystaniu potencjału transformacji cyfrowej i innowacyjne wykorzystanie mediów jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w rzeczywistości na stałe zmienionej przez pandemię. Dom mediowy Carat  (dentsu Polska) rozumiejąc otoczenie i cele biznesowe Klienta, jego potrzeby i wartości, wygrał przetarg na kompleksową obsługę mediową mBanku.

Zakres współpracy obejmie tworzenie i realizację strategii komunikacji w mediach oraz zakup mediów we wszystkich w kanałach komunikacji online i offline. Po wielu latach mBank zmienił Partnera, ponieważ obecne wymagania konsumentów i możliwości mediów wymagają innego podejścia.

– Wybraliśmy Carat spośród innych agencji, ponieważ zaproponowane rozwiązania doskonale wpisały się w nasze potrzeby i rozumienie dzisiejszej rzeczywistości medialnej. Agencja przekonała nas swoim strategicznym podejściem do mediów, zarówno tych online jak i offline, doświadczeniem zespołu, nieszablonowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami. Cieszymy się, że mamy partnera, który rozumie zachodzące zmiany i potrafi dostrzec w nich szansę na rozwój – komentuje Rafał Jakubowski, Dyrektor Marketingu mBank.

– Ten sukces nie byłby możliwy bez głębokiego zrozumienia potrzeb Klienta i wyczucia zmian zachodzących w dzisiejszym biznesowym krajobrazie.  Za tą wygraną stoi doświadczony i pełen energii zespół, który rozumie potrzeby jutra i potrafi je skutecznie zaadresować gwarantując realizację ambitnych celów. Bardzo się cieszymy i mamy ogromną satysfakcję, że to właśnie nas mBank wybrał na swojego partnera biznesowego – komentuje Izabela Sochacka, Client Service Managing Director, Media & Performance Line, dentsu Polska.

Oferta agencji została wybrana w drodze kompleksowego, wieloetapowego przetargu. Zawarta umowa ma charakter długofalowy.

Więcej o marketingu przeczytasz TUTAJ