Logo

Aktualności

Nowy katalog Promotion Tops 2022  

Inspirion Polska wydał w styczniu nowy katalog na rok 2022, pełen inspiracji i trendów wpisujących się w ostatnie zmiany na rynku materiałów reklamowych. Jak zwykle w przypadku artykułów Promotion Tops jest nie tylko oryginalnie, ale i praktycznie.

W nowym katalogu Promotion Tops można znaleźć modne obecnie produkty eco, między innymi szklane słoiki w różnych rozmiarach z hermetycznymi pokrywkami z bambusa lub uchylnymi wieczkami w stylu retro. Do tego drewniane deski wykonane z naturalnego drewna bukowego o różnych kształtach – od klasycznych prostokątnych aż po fantazyjne zwierzęce. Idealne nie tylko do krojenia, ale też do eleganckiego serowania przekąsek. Przed Walentynkami Inspirion Polska poleca szczególnie tę w kształcie serca. Warto dodać, że zostały wyprodukowane w Europie. Wszystkie produkty ekologiczne zostały oznaczone w katalogu Promotion Tops znaczkiem LOVA GREEN.

Kolejnym ważnym trendem są produkty, które umilają nam czas spędzany w domu i pomagają nam utrzymać dobrą kondycję fizyczną. I tu Inspirion Polska podsuwa kilka świetnych pomysłów na idealne gadżety, m.in. piłkę do ćwiczeń, trenażer mięśni czy zestawy gum oporowych. Warto zwrócić również uwagę na powiększoną kolekcję praktycznych gadżetów ogrodowych, zwłaszcza że już niedługo będą przez klientów intensywnie poszukiwane, np.: składna saperka SCOOP czy składane krzesło kempingowe TAKEOUT (dostępne w różnych kolorach).

Nowy katalog można pobrać ze strony Inspirion Polska w wersji PDF lub ePaper: TUTAJ.